stravovacie zariadenie

Krčma Váh, Liptovský Mikuláš

Pohostinstvá, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš


Krčma Váh

História Krčmy Váh, nachádzajúcej sa v časti Vrbica, sa začala písať v roku 1920 a patrí tak medzi najstaršie v Liptovskom Mikuláši. Po 95 rokoch si zaslúžila rozsiahlu rekonštrukciu a dnes je tu opäť s jedinečnou atmosférou a príjemným posedením. Krčma Váh disponuje celkovou kapacitou až 70 miest v nefajčiarskom prostredí a 30 miestami na letnej terase.

Ponuka piva
V ponuke nájdete pivá od malých, stredne veľkých, ale aj remeselných pivovarov, ktorých na Slovensku pribúda čoraz viac. Piva Vám predstavíme v celej jeho kráse, palete chutí, vôní a farieb. V našej ponuke nájdete aj kvalitné sudové vína.

Cieľom Krčmy Váh je ponúknuť zákazníkovi širokú ponuku čapovaných a fľaškových pív, ktoré sú vyrábané tradičnou metódou varenia piva. Ponuka pív sa pravidelne obmieňa s cieľom priniesť nové druhy piva a značiek medzi pivárov.

Pravidelne v ponuke zákazník nájde aj 5 druhov remeselného piva vlastnej značky pod názvom Pivná Pohotovosť.

Menu
K dobrému pivu nepochybne patrí aj chutné jedlo či pochutiny, ktoré nepochybne dokážu spríjemniť večer ešte viac. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky nátierok, syrov alebo výborných polievok. Pravidelne sú pripravované rôzne špeciality ako tatarák, pečené kolená, rebrá a ďalšie, ktoré majú skôr sezónny charakter.


Akcie
V Krčme Váh sa pravidelne uskutočňujú rôzne koncerty, špeciálne akcie, kvízy, podujatia o ktorých informujeme na FB stránke alebo Instagrame.


Krčma Váh

Adresa
Borbisova 414/8
Liptovský Mikuláš 03101

Mobil: 044/ 432 44 44
Tel. číslo: +421 911 444 798 Kontaktná osoba:Katarína Danišová

Web: http://www.krcmavah.sk/
Email: krcmavah@pivnapohotovost.com