Výzva na úrovni experta: presuňte 2 zápalky, aby bola rovnica správna. Nájdete riešenie?

IQ testy a hlavolamy sa stali na sociálnych sieťach veľmi populárnymi. Tieto výzvy môžu byť zábavné a náročné, ale aj skvelý spôsob, ako si precvičiť logiku a vtip. Dnes vám prinášame výzvu, ktorá otestuje vašu myseľ: vyvážte rovnicu za menej ako 45 sekúnd!

Dnešná hádanka znie: 6+29=52. Vašou úlohou bude použiť zápalky na vyrovnanie tejto rovnice za menej ako 45 sekúnd. Aby ste sa dostali ku konečnému riešeniu, budete musieť presunúť 2 zápalky.

Takže ste pripravení prijať túto výzvu? Vyvolá to vo vás šampióna? Pamätajte, že čas sa začne počítať hneď, ako začnete!

Výzva na úrovni experta: pokúste sa vyrovnať rovnicu za menej ako 45 sekúnd

Dnešná hádanka znie: 6+29=52. Vašou úlohou bude použiť zápalky na vyrovnanie tejto rovnice za menej ako 45 sekúnd. Aby ste sa dostali ku konečnému riešeniu, budete musieť posunúť 2 zápalky.

IQ test - 6+29=52
IQ test

Aby ste v tejto výzve uspeli, dôrazne vám odporúčame pozorne sledovať a sústrediť sa na problém, ktorý treba vyriešiť. Musíte myslieť mimo rámca a mať kreatívny prístup, aby ste našli riešenie. Pamätajte, že čas sa začne počítať hneď, ako začnete!

Pamätajte, že čas sa začne počítať hneď, ako začnete! Tak čo, ste pripravení prijať túto výzvu? Zvládnete test za menej ako 45 sekúnd?

Riešenie výzvy

Priniesli sme vám veľmi náročnú IQ výzvu, ktorá koluje na sociálnych sieťach ako Twitter, Facebook a Instagram. Sme si istí, že mnohí z vás sa pokúsili vyriešiť túto hádanku a tešíme sa na riešenia, ktoré ste našli.

IQ test - 6+29=52 - Riešenie
Riešenie

Takže, ste pripravení poznať riešenie? Dovoľte nám najprv zablahoželať účastníkom, ktorým sa podarilo vyrovnať hlavolam za menej ako 45 sekúnd! Vložili sme obrázok na vysvetlenie vyššie uvedeného riešenia. Ak ste nenašli riešenie, skúste pomocou obrázka zistiť, ktoré zhody sa majú presunúť.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Výzva na úrovni experta: presuňte 2 zápalky, aby bola rovnica správna. Nájdete riešenie?