Vizuálna výzva: menej ako 2 z 10 ľudí prejdú týmto testom za menej ako 45 sekúnd!

Aj keď niektorí ľudia tvrdia, že to nie je možné nájdi na tomto obrázku 9 nezmyslov, mnohí ďalší ich bez problémov našli. Na ktorej strane budete, víťazi alebo porazení? Sme si istí, že to dokážete, ak sa trochu sústredíte.

Tento vizuálny test uvedie do pohotovosti všetky vaše zmysly odhaliť absurdity prítomné v tejto scéne. Garantujeme zábavu ale aj chvíľku zamyslenia, pretože len 3 z 10 ľudí dokážu nájsť všetky chyby. Existuje veľa detailov, ktoré nezodpovedajú scéne maliarov a budete sa musieť sústrediť, aby ste na tomto obrázku našli niečo zlé.

Zhlboka sa nadýchnite, uvoľnite sa a keď sa budete cítiť pripravení, klesnite o niečo nižšie, aby ste začali výzvu. Pamätajte, že sa nemusíte ponáhľať, ak je pre vás 45 sekúnd príliš málo, vezmite si čas!

Vizuálna výzva: Nájdite všetkých 9 absurdít na obrázku za menej ako 45 sekúnd

Otestujte svoj zmysel pre pozorovanie nájdením 9 chýb

Dokážete nájsť chyby na tomto obrázku? Dvaja muži maľujú stenu, ale ak sa pozriete pozorne, je tam niekoľko chýb. Ukážte nám, že máte „jastrabie oko“! Tu nehovoríme o tom, aby ste sa stali najlepším investorom do kryptomien, to ste už pochopili! Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je byť lepší ako vaši priatelia, ktorých sa chystáte vyzvať!

Riešenie vizuálnej výzvy: Našli ste všetkých 9 absurdít?

V tejto vizuálnej výzve musíte nájsť všetky chyby na obrázku. Ak vás zaujíma, koľko je tam chýb, nebojte sa, je ich len deväť. Jednou z najstrašnejších chýb v tejto scéne je, že jeden z mužov používa topánku na maľovanie niečoho na stenu. Varovali sme vás, chyby sú naozaj absurdné.

vizuálny test - nájdite 9 chýb na tomto obrázku s 2 maliarmi - riešenie
Riešenie vizuálnej výzvy maliarov s 9 chybami

Tu je zoznam 9 hrubých chýb, ktoré bolo potrebné nájsť na obrázku:

  1. Voda z odkvapu padá do sita.
  2. Hodiny sú obrátené.
  3. Maliar používa namiesto štetca topánku.
  4. Hrniec má ružovú farbu, ktorá sa líši od farby, ktorou je namaľovaná.
  5. V dome je snehuliak.
  6. Jeden z maliarov má obuté kolieskové korčule.
  7. Je tam dvojhlavé kura.
  8. Je tam vianočný stromček s jahodami.
  9. Vo vnútri krabice je dáždnik.

Niektorí si povedia, že je desiata absurdita, keď na hlave maliara vľavo zbadáte papierový klobúk v tvare lodičky, ale je to naozaj omyl? O chutiach a farbách sa nedá diskutovať!

Páčila sa vám táto vizuálna výzva?

Ak máte radi tento druh vizuálnej výzvy, pozrite si naše ďalšie publikácie. Je tu niečo pre každý vkus. Od matematických hádaniek až po optické ilúzie, ich úroveň obtiažnosti je rôzna, ale všetky majú jeden cieľ: pobaviť vás!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Vizuálna výzva: menej ako 2 z 10 ľudí prejdú týmto testom za menej ako 45 sekúnd!