Vizuálna výzva: málokomu sa podarí nájsť 2 rovnaké symboly za menej ako 35 sekúnd?

Vizuálne testy a optické ilúzie sú jedny z najťažších výziev. Táto vizuálna výzva vám dá poriadne zabrať! Dokážete nájsť dva rovnaké symboly za menej ako 35 sekúnd? Obraz pozostáva z veľkej série malých figúrok vo forme symbolov, z ktorých niektoré sú identické.

Vizuálne výzvy sú veľmi obľúbené u ľudí, ktorí chcú relaxovať alebo zlepšiť svoje pozorovacie schopnosti a koncentráciu. V tejto hre je vaša úloha jednoduchá: nájsť dva rovnaké symboly medzi davom! Budete mať len 35 sekúnd na dokončenie výzvy. Tak čo, ste pripravení? Poďme na túto vizuálnu výzvu!

Vizuálna výzva: nájdite 2 rovnaké symboly

Rád prijímaš výzvy? Takže toto vizuálna výzva vám dá zabrať. Musíte nájsť, za menej ako 35 sekúnd, 2 rovnaké symboly medzi sériou rôznych ilustrácií.

Vizuálna výzva _ nájdite 2 rovnaké symboly
vizuálna výzva

Aby ste uspeli, bude potrebné dobre sledovať a sústrediť sa na nezvyčajné detaily. Budeme musieť venovať pozornosť farbám, textúram a tvarom obrázkov, aby sme ľahšie rozpoznali rovnaké symboly.

Táto hra bude stimulovať vaše vizuálne pozorovanie a pamäť a zároveň vám poskytne zábavu.

Riešenie výzvy

Po mnohých hodinách uvažovania a vďaka vytrvalosti účastníkov je vizuálna výzva konečne vyriešená. Dve rovnaké postavy sú zakrúžkované na obrázku nižšie.

Vizuálna výzva _ nájdite 2 rovnaké symboly - riešenie
Riešenie

Všetkým účastníkom, ktorým sa podarilo nájsť riešenie vizuálnej výzvy, blahoželáme. Podeľte sa o tento úspech so svojimi priateľmi na rôznych sociálnych sieťach a pozvite ich, aby sa zapojili do ďalších výziev, aby sme všetci spoločne našli inovatívne riešenia!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Vizuálna výzva: málokomu sa podarí nájsť 2 rovnaké symboly za menej ako 35 sekúnd?