V každom z nás je víla, ale čo o vás prezrádza tá, ktorú ste si vybrali?

Ponorte sa do skúmania sebaodhalenia tým, že zistíte, čo práve priťahujete do svojho života cez prizmu vesmírnych víl. Nie je to krása psychologických hier, ako nám môžu pomôcť pochopiť myšlienky, ktoré obývajú našu myseľ, dokonca aj tie, ktoré môžu zostať nepovšimnuté?

Demystifikujme, čo vás čaká v budúcnosti, prostredníctvom hravého a transcendentálneho testu.

Dôverujte svojej intuícii a vyberte si svoju vílu

Táto psychologická hra zahŕňa výber jednej z niekoľkých vesmírnych víl. Môže to znieť jednoducho, ale každá voľba so sebou nesie špecifickú predpoveď. Tieto predpovede sú založené výlučne na psychologických testoch a výsledky sú prekvapivo presné.

Preto neváhajte a zistite, čo si pre vás vaša obľúbená vesmírna víla pripravila na najbližšie dni…

Test osobnosti: Vaša obľúbená víla odhalí skrytú stránku vašej povahy
Test osobnosti: vaša obľúbená víla odhalí skrytú stránku vášho charakteru

Ak ste si vybrali vílu č. 1 – Zelenú vílu

Výber Zelenej víly znamená, že ste hlboko prepojení s prírodou a uprednostňujete jej pokojnú spoločnosť pred čímkoľvek iným. Máte silný sklon komunikovať s prírodou a cítiť jej hlboké volanie.

Nachádzate pokoj medzi stromami, ale máte aj tú zvláštnosť, že ľahko udržiavate v mysli ľudí, s ktorými prichádzate do kontaktu. Pocit potreby odísť od ľudí je však pre vás z času na čas hmatateľnou realitou.

Ak je to vaša vyvolená víla, potom práve teraz sú rast a trpezlivosť základom toho, čo priťahujete do svojho života. Je nevyhnutné prijať všetky zmeny, ktoré sa okolo vás dejú, jednoducho nechať svoj život plynúť a nájsť si čas na vychutnanie každého okamihu.

Ak ste si vybrali vílu č. 2 – Fialovú vílu

Ak ste si vybrali Fialovú vílu, znamená to, že ste rozvážny a diskrétny človek. Váš sklon k prílišnému analyzovaniu alebo rozjímaniu však môže byť zdrojom problémov vo vašom živote.

Na druhej strane, ak ste si vybrali práve túto vílu, znamená to tiež, že máte silný zmysel pre empatiu a že ste citliví na radosti a smútky druhých. A rovnako ako tí ľudia, ktorých šťastie je pre vás dôležité, je pre vás dôležité aj to, aby ste si našli čas pre seba a dôverne sa spoznali.

V každom prípade si všimnite, že napriek vašim častým problémom s komunikáciou, ktoré vám niekedy môžu spôsobovať stres a starosti, skutočnosť, že ste si vybrali túto vílu, tiež naznačuje, že na obzore sú cenné príležitosti a nové poznatky, ktoré ešte viac obohatia vašu kariéru.

Ak ste si vybrali vílu č. 3 – Červenú vílu

Ak vás Červená víla dokázala zaujať, nesporne to svedčí o vašom serióznom a dynamickom temperamente. Avšak aj keď je láska dôležitou súčasťou vašich osobných priorít, zdá sa, že vaši partneri majú často problém čítať medzi vašimi riadkami.

Čo sa týka blízkych ľudí, len oni dokážu skutočne presne určiť vaše potreby a túžby. Paradoxne silné, ale citlivé pod robustným zovňajškom, to by mohlo dobre vystihovať tieto anonymné listy uložené v citových schránkach tých, ktorí sa rozhodli pre túto červenú vílu.

Ak by si išiel k víle č. 4 – Modrá víla

Ak sa rozhodnete pre modrú vílu, budete mať dojem, že ste v blízkosti niekoho plného životnej energie, vždy usmiateho a pripraveného na dobrý vtip aj s rizikom, že sama bude zábavným predmetom!

Neodbytná fantázia, nič necharakterizuje osobu, ktorá si vyberie túto modrú vílu, viac ako jej pozoruhodná prítomnosť na slávnostných večeroch, kde sa jeho prítomnosť vždy kúpe v hrejivej atmosfére, či už pri táboráku, alebo jednoducho pri relaxačnom večeri s priateľmi!

Okrem toho, že táto voľba k sebe priťahuje inšpiratívne výzvy, ako aj určitý dar pochopiť svoje prostredie s obratnosťou… ale trpezlivosťou! Tieto výzvy nevznikajú náhodne: lepšie pochopenie nepochybne povedie k osobnej expanzii, pretože sa zdá, že na ceste tých, ktorí sa rozhodli pre túto modrú vílu, sa objavuje zaujímavý zlom!

A tak nám tajomstvom opradená voľba medzi našimi drahými vílami môže odhaliť, čo nás v súčasnom živote zrejme viac priťahuje… Tak ktorá bola vaša obľúbená? Ďakujeme vám, že ste tento článok dočítali až do konca! Neváhajte sa oň podeliť, ak vás zaujal!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » V každom z nás je víla, ale čo o vás prezrádza tá, ktorú ste si vybrali?