Ubúdajúci Mesiac: ako ovplyvní všetky znamenia zverokruhu 10. septembra 2023

. 10. septembra 2023 sa bude vyznačovať ubúdajúcou fázou Mesiaca, čo bude mať vplyv na mnohé aspekty nášho každodenného života. Pestovanie konope, Mesiac a jeho vplyv na príliv a odliv a spánok sú len niektoré z vplyvov, ktorým musíme venovať pozornosť, aby sme lepšie pochopili toto obdobie. V tomto článku sa však budeme venovať najmä jednému aspektu: ako bude ubúdajúci Mesiac ovplyvňovať znamenia zverokruhu ?

Čo je to ubúdajúci mesiac?

Predtým, ako sa zameriame na vplyv tejto fázy na znamenia zverokruhu, je nevyhnutné poznať jej význam. . ubúdajúci Mesiac je fáza slnečno-mesačného cyklu, ktorá zodpovedá okamihu, keď sa viditeľná časť Mesiaca začne postupne zmenšovať, až sa stane novom. Táto fáza trvá približne sedem dní a nastáva po splne, keď Mesiac úplne osvetľuje Zem. Tento prechod často sprevádzajú zaujímavé zistenia o lunárnych cykloch a ich vplyve na ľudské emócie.

Ubúdajúci Mesiac - tu sa dozviete, ako ovplyvní všetky znamenia zverokruhu 10. septembra 2023
Ubúdajúci Mesiac: tu sa dozviete, ako ovplyvní všetky znamenia zverokruhu 10. septembra 2023

Všeobecné vplyvy ubúdajúceho Mesiaca na znamenia zverokruhu

Ubúdajúci Mesiac pôsobí najmä ako obdobie rovnováhačas na zamyslenie a očistu. Všetky znamenia zverokruhu sú vedené k tomu, aby sa obzreli späť na svoj život, zhodnotili svoje úspechy a odstránili prekážky, ktoré stoja v ceste ich osobnému rozvoju:

  • Recenzia: „Zodpovednosť za správnosť postupu pri riešení problémov, ktoré sa vyskytli v priebehu roka, je v súlade s pravidlami, ktoré sa vzťahujú na jednotlivé znamenia: Je to vhodný čas na prehodnotenie našich plánov a prijatie dôležitých rozhodnutí, najmä v oblasti práce a financií.
  • Zamyslenie: Ubúdajúci Mesiac podporuje meditáciu a introspekciu, čo nám umožňuje identifikovať zdroje stresu a lepšie zvládať svoje emócie.
  • Očista: Je to tiež vynikajúca príležitosť zbaviť sa zlých návykov a vzdať sa všetkého, čo už neslúži nášmu blahu.

Konkrétny vplyv ubúdajúceho Mesiaca na jednotlivé astrologické znamenia

Je však dôležité poznamenať, že ubúdajúci Mesiac bude mať na každé z dvanástich znamení zverokruhu iný vplyv. Tu je niekoľko údajov o týchto konkrétnych vplyvoch:

Baran (21. marec – 19. apríl)

Počas tohto obdobia ubúdajúceho Mesiaca bude Baran pravdepodobne musieť prehodnotiť svoje priority, najmä pokiaľ ide o komunikáciu. Budú povzbudení k tomu, aby sa viac delili o svoje pocity namiesto toho, aby si ich nechávali pre seba.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Býk sa v tejto fáze môže stretnúť s niekoľkými ťažkosťami, najmä vo finančnej oblasti. To mu však umožní jasne identifikovať svoje skutočné potreby a prijať vhodné rozhodnutia na zabezpečenie svojho materiálneho zabezpečenia.

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Ubúdajúci Mesiac podporí u Blížencov hlbokú introspekciu. Budú vyzvaní, aby sa znovu zamerali na svoje osobné a profesionálne ambície a hľadali spôsoby, ako prekročiť svoje hranice.

Rak (21. júna – 22. júla)

Pre Raka bude toto obdobie poznačené potrebou obklopiť sa správnymi ľuďmi a odstrániť tých, ktorí neprispievajú pozitívne k vašej emocionálnej pohode. Niektoré priateľstvá a rodinné vzťahy môžu byť spochybnené.

Lev (23. júla – 22. augusta)

Lev sa bude musieť naučiť prejavovať pokoru a trpezlivosť, aby lepšie zvládol ťažkosti, s ktorými sa počas tejto lunárnej fázy stretne. Nakoniec však ich úsilie prinesie ovocie a dodá tomuto ambicióznemu znameniu novú perspektívu.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Panny, ktoré sa často zaoberajú svojou prácou, budú povzbudené, aby si našli čas pre seba a prehodnotili rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Ubúdajúci Mesiac ich tiež vyzýva, aby viac načúvali svojej intuícii a dali jej šancu prejaviť sa.

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Počas tohto lunárneho obdobia budú musieť Váhy urobiť dôležité rozhodnutia týkajúce sa ich osobného a citového života. Je možné, že si toto znamenie bude musieť vybrať medzi dvoma možnosťami, ktoré sú mu blízke, ale s ktorými sa už nedokáže zmieriť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Škorpióni budú musieť čeliť svojmu strachu a naučiť sa ho prekonávať. Ubúdajúca Luna ho tiež vyzýva, aby prijal určité aspekty svojej osobnosti, ktoré mal doteraz tendenciu ignorovať alebo potláčať.

Strelec (22. novembra – 21. decembra)

Pre Strelcov bude táto lunárna fáza priaznivým obdobím na premýšľanie a introspekciu, najmä v oblasti lásky. Nezadaní sa môžu ocitnúť v situácii, keď spochybnia svoje očakávania od vzťahu a prehodnotia niektoré svoje požiadavky.

Kozorožec (22. decembra – 19. januára)

Kozorožci by si mali dať pozor, aby sa príliš nesústredili na svoje profesionálne ciele na úkor svojho zdravia a súkromného života. Pre udržanie rovnováhy v tomto období ubúdajúceho Mesiaca bude nevyhnutné tráviť čas so svojimi najbližšími.

Vodnár (20. január – 18. február)

Vodnári by v tomto období mohli byť postavení pred dôležitú voľbu, ktorá ich prinúti spochybniť samých seba a urobiť ťažké rozhodnutie. Budú musieť zvážiť všetky pre a proti predtým, ako sa zaviažu k určitému konaniu.

Ryby (19. február – 20. marec)

Ubúdajúci Mesiac poskytne Rybám príležitosť vyjasniť si určité nejasné situácie, či už na osobnej alebo pracovnej úrovni. Obnovená jasnosť a sebadôvera umožní tomuto intuitívnemu znameniu robiť osvietené rozhodnutia.

Stručne povedané, každé znamenie zverokruhu bude túto fázu ubúdajúceho Mesiaca prežívať inak. Je však dôležité si uvedomiť, že astrálne vplyvy sú len potenciálnym sprievodcom, nie nevyhnutnosťou. Zásadnú úlohu v našom vývoji zohrávajú aj osobné rozhodnutia a úsilie.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Ubúdajúci Mesiac: ako ovplyvní všetky znamenia zverokruhu 10. septembra 2023