Týchto 5 znamení zverokruhu má podľa čínskych horoskopov tento týždeň najväčšie šťastie!

. Týždeň od 4. do 10. septembra 2023 sľubuje, že bude obzvlášť sľubný pre niektorých rodákov čínske znamenia zverokruhu. Budú mať skutočne prospech z mimoriadneho šťastia v rôznych oblastiach svojho života. Či už hľadáte profesionálne povýšenie, nového partnera v láske alebo jednoducho príležitosti, ktoré môžete v týchto dňoch čo najlepšie využiť, objavte 5 znamení, ktoré budú v tomto období na výslní.

Potkan: profesionálny a finančný úspech

Tento týždeň bude pre ľudí narodených v znamení Potkana synonymom úspechu. Hviezdy budú nastavené v prospech ich profesionálnych a finančných ambícií. Tí, ktorí chcú zmeniť zamestnanie alebo získať zvýšenie platu, môžu využiť príležitosť.

Najsľubnejšie odvetvia pre Krysy v tomto týždni

 • Rokovania;
 • Obchodné predmety;
 • Osobný finančný manažment.

Dávajte si však pozor, aby ste neurobili žiadne unáhlené rozhodnutiaJe dôležité, aby Potkany pred konaním zvážili všetky pre a proti.

Týchto 5 znamení zverokruhu je podľa čínskych horoskopov tento týždeň najšťastnejších!
Týchto 5 znamení zverokruhu je podľa čínskych horoskopov tento týždeň najšťastnejších!

Prasa: láska a priateľstvo v najlepšom svetle

Pre ľudí narodených v znamení Prasaťa bude tento týždeň v znamení vynikajúceho porozumenia s blízkymi. Páry budú môcť posilniť svoje zväzky, zatiaľ čo nezadaní budú mať šancu stretnúť niekoho zaujímavého.

Príležitosti pre Prasatá

 • Približovanie sa k svojmu partnerovi;
 • Počúvanie a podpora svojich priateľov;
 • Nájsť si čas pre seba a relaxovať.

Títo rodení ľudia budú mať prospech aj z účasti na spoločenských alebo kultúrnych aktivitách, ktoré podporujú výmeny a stretnutia.

Pes: zvýšená intuícia a tvorivosť

Ľudia narodení v znamení Psa budú mať tento týždeň prospech z mimoriadne zvýšenej intuície a kreativity. Je to ideálny čas na spustenie nového projektu alebo na prijatie dôležitých rozhodnutí vo vašom osobnom alebo profesionálnom živote.

Kľúč k tomu, aby ste tieto prednosti využili čo najlepšie

 1. Dôverujte svojim inštinktom;
 2. Vyjadrujte svoje myšlienky bez strachu, že nebudete pochopení;
 3. Neváhajte požiadať ľudí okolo seba o pomoc.

Ak sa budete riadiť týmito radami, rodení Psi budú môcť počas tohto týždňa čo najlepšie využiť svoje šťastie.

Had: šarm a zvádzanie v ponuke

Hadi budú tento týždeň mimoriadne magnetickí, upútajú pozornosť a vzbudia záujem okolia. Budú môcť nadviazať zaujímavé nové známosti alebo oživiť vášeň vo svojom vzťahu.

Čo robiť

 • Zvýraznite svoje vlastnosti;
 • Navštevujte spoločenské podujatia;
 • Odvážne podnikanie romantických iniciatív.

Hadom sa však odporúča, aby sa nenechali príliš uniesť svojím úspechom a udržiavali si určitý odstup od ľudí, s ktorými sa stretávajú.

Tiger: bezhraničná energia a dynamika

Napokon, tí, ktorí sa narodili v astrologickom znamení Tigra, budú mať počas tohto týždňa obrovskú energiu, ktorá im umožní riešiť všetky svoje projekty s nákazlivým nadšením. Inými slovami, nič nebude môcť narušiť ich vnútornú silu.

Aby ste čo najlepšie využili svoje šťastie:

 1. Zamerajte sa na ciele a prevezmite iniciatívu;
 2. Nasmerovanie energie na produktívne projekty;
 3. Podeľte sa o svoje nadšenie s ľuďmi okolo seba.

Kombinácia týchto prvkov sľubuje pre týchto päť čínskych znamení týždeň plný udalostí. Nie je to však len samá skaza a pochmúrnosť, majte na pamäti, že astrológia by mala slúžiť len ako pomôcka pri našich rozhodnutiach, nie ako ich diktát.. Šťastie praje tým, ktorí sa ho vedia chopiť, bez ohľadu na znamenie zverokruhu.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Týchto 5 znamení zverokruhu má podľa čínskych horoskopov tento týždeň najväčšie šťastie!