Tieto znamenia zverokruhu prejdú v polovici júla 2023 zložitým obdobím: v hre je láska a peniaze?

Týždeň od 10. do 16. júla 2023 sľubuje ťažký pre dve znamenia zverokruhu, ktoré budú musieť čeliť milostným či finančným výzvam. Začiatok leta prinesie svoju nádielku turbulencií pre niektorých, zatiaľ čo iní sa budú môcť plaviť na pokojnejších vodách. Zistite, ktoré znamenia sú ovplyvnené týmito prevratmi a aké opatrenia je potrebné prijať na ich prekonanie.

Prvé znamenie postihnutého zverokruhu: Býk

Domorodci z Býka budú počas tohto júlového týždňa 2023 obzvlášť testovaní. V skutočnosti sa niekoľko planét dostane do nesúladu s ich znamením, čo spôsobí napätie v ich romantických vzťahoch aj v ich profesionálnom živote. Tu je to, čo by mali očakávať:

Láska: nevyhnutná otázka

Párový Býk mohol v tomto období zažiť trochu napätý vzťah, najmä kvôli komunikačným problémom. Hádky môžu prepuknúť, ale podstatné je nenechať sa strhnúť emóciami. Aby ste predišli akémukoľvek nedorozumeniu, uprednostňujte dialóg a vyjadrujte svoje pocity bez agresie alebo odporu..

Aj tí, ktorí sú single, budú musieť čeliť otázkam o ich milostnom živote. Mohli by stretnúť niekoho, kto ich priťahuje, ale nemusí nutne zodpovedať ich očakávaniam. Máme sa pustiť do tohto dobrodružstva alebo počkať a čakať na pevnejší vzťah? Rozhodnutie je na každom Býkovi, no treba starostlivo zvážiť pre a proti.

znamenia zverokruhu, ktoré si v polovici júla prejdú komplikovaným obdobím
znamenia zverokruhu, ktoré si v polovici júla prejdú komplikovaným obdobím

Peniaze: neočakávané výdavky

Vo finančných záležitostiach bude týždeň od 10. do 16. júla 2023 pre Býka pravdepodobne komplikovaný. Nepredvídané výdavky by mohli vyviesť z rovnováhy ich rozpočet a prinútiť ich, aby sa ponorili do svojich úspor. Na zvládnutie týchto nepredvídaných udalostí, odporúča sa zostaviť akčný plán a znížiť niektoré nepodstatné výdavky.

Druhé dotknuté astrologické znamenie: Škorpión

Škorpiónov zasiahne aj astrálna turbulencia tohto júlového týždňa 2023. Výzvy, ktorým budú musieť čeliť, sa týkajú najmä ich milostného života a ich profesionálnej situácie. Tu je niekoľko tipov, ako prežiť toto obdobie s pokojom:

Láska: prevláda vášeň

Medzi Škorpiónmi bude tento týždeň kraľovať vášeň, no môže spôsobiť aj nejaké problémy. Ako pár budú domorodci tohto znamenia potrebovať obnovu a nové skúsenosti. Dávajte si však pozor, aby ste príliš brutálne netlačili na partnera, ktorý by sa mohol cítiť destabilizovaný.

Nezadaných môže táto emocionálna intenzita viesť k tomu, aby sa zapojili do búrlivého a podmanivého vzťahu. Je dôležité zostať prehľadný a posúdiť, či má tento príbeh naozaj budúcnosť.alebo ak to bude len záblesk na panvici rýchlo zhasnutý.

Peniaze: dôležitosť opatrnosti

Škorpióni si budú musieť počas tohto náročného týždňa dávať pozor aj na svoju finančnú situáciu. Rizikové investície môžu byť lákavé, ale je lepšie uprednostňovať bezpečnejšie investície a vyhýbať sa impulzívnym rozhodnutiam.

  • Starostlivo spravujte svoj rozpočet: je vhodné urobiť inventúru svojich výdavkov a identifikovať tie, ktoré je možné znížiť alebo dočasne odstrániť.
  • Pred investovaním zistite: venujte čas dôkladnému preštudovaniu možností, ktoré máte k dispozícii, a konzultácii s odborníkmi v danej oblasti, aby ste sa vyhli zbytočnému riziku.
  • Buďte opatrní zoči-voči príliš lákavým príležitostiam: ak sa návrh zdá byť príliš dobrý na to, aby bol pravdivý, pravdepodobne niečo skrýva. Nenechajte sa zmiasť vymyslenými sľubmi.

Skrátka, týždeň od 10. do 16. júla 2023 bude pre rodákov z Býka a Škorpióna náročný po citovej aj finančnej stránke. Tým, že budú mať na pamäti tieto tipy a budete postupovať opatrne, budú schopní úspešne zvládnuť tieto turbulencie.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Tieto znamenia zverokruhu prejdú v polovici júla 2023 zložitým obdobím: v hre je láska a peniaze?