Test IQ na úrovni experta: budete jedným z 9,63 % úspešných?

Sociálne siete sú miestom zábavy a výziev pre hľadačov adrenalínu. Navštívte stránku . Hádankyna puzzle hry a intelektuálne výzvy sú na webe veľmi populárne. Dnešná výzva znie: dokážete nájsť chýbajúce číslo za menej ako 45 sekúnd? Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť správny vzťah medzi číslami.

Uvidíme, či sa vám to podarí!

IQ testy môžu byť zábavné, pretože testujú vaše schopnosti a schopnosť riešiť zložité problémy.

IQ test : Nájdite logiku a správny vzťah medzi číslami, aby ste našli chýbajúce číslo

IQ testy a hádanky sú cvičenia, ktoré zahŕňajú logiku a uvažovanie. Tieto cvičenia vo všeobecnosti zahŕňajú nájdenie chýbajúceho čísla pomocou prepojenia číselných vzťahov.

IQ test - nájdite hodnotu chýbajúceho čísla
IQ test

Na tento účel, musíte najprv pochopiť logiku medzi prítomnými číslamia potom nájsť chýbajúce číslo, ktoré sa riadi rovnakou logikou. Toto cvičenie si vyžaduje určitú dávku pozorovania a sústredenia, aby ste našli správny vzťah medzi číselnými údajmi.

Na absolvovanie IQ testu alebo hádanky a nájdenie správneho chýbajúceho čísla sa musíte veľmi sústrediť. Najprv musíte pochopiť logiku medzi číslami a potom ju použite na nájdenie zodpovedajúceho čísla.

Táto úloha si vyžaduje určitú dávku pozorovania a sústredenia na správnu analýzu číselných údajov. Testy IQ môžu obsahovať aj otázky s výberom odpovede alebo slovné hádanky, ktoré si vyžadujú skutočné úsilie na vyriešenie problému.

Riešenie úlohy

Gratulujeme všetkým, ktorí sa zapojili do úlohy a našli riešenie: chýbajúce číslo bolo 0!

IQ test - nájdite hodnotu chýbajúceho čísla - riešenie
Riešenie

Horná časť 8+6+3+14+9+23=63 a potom vypočítajte spodnú časť 12+5+0+17+6+23=63.

Ďakujeme vám za váš čas a odhodlanie pri riešení tejto hádanky. Neváhajte sa o túto úlohu podeliť so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach, aby sa aj oni mohli pokúsiť nájsť riešenie!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Test IQ na úrovni experta: budete jedným z 9,63 % úspešných?