Táto hádanka je jednoduchá, ale 95,37 % ľudí v nej zlyháva!

Počuli ste niekedy o IQ testoch? Sú to meranie inteligencie a môžu byť dosť ťažké. Dnes vám však ponúkame puzzle Dokážete vyriešiť tento hlavolam za menej ako 20 sekúnd?

Dnešná úloha znie takto: nájdite riešenie rovnice 99-39=10 presunutím iba 2 zápaliek.

Zapnite si časovač a uvidíme, či ste dostatočne šikovní na to, aby ste našli odpoveď.

IQ test: vyrovnajte rovnicu 99-39=10 presunutím iba 2 zápaliek

Budete dostatočne šikovní na to, aby ste rýchlo nájsť riešenie a uspieť v tejto matematickej úlohe so zápalkami? Nie je na nej nič zložité, ale musíte použiť svoju logiku a sústrediť sa na trochu mentálnej aritmetiky.

IQ test - 99-39=10
IQ test

Ak chcete vyriešiť túto hádanku, musíte sa pozorne pozrieť na rovnicu a zamerať sa na to, ako sa môžu zápalky presunúť, aby ste našli správnu odpoveď. Budete musieť myslieť mimo rámca a vymyslieť inovatívne riešenie hádanky. Tak čo, zvládnete túto výzvu? Zvládne vaša inteligencia túto skúšku? To sa dozvieme.

Tento IQ test je podnetnou a zábavnou výzvou, ktorá núti ľudí kreatívne myslieť. Nejde len o sčítanie alebo odčítanie, ale o to, ako vyriešite túto hádanku so zápalkami. Úlohou je teda nájsť správne riešenie do 20 sekúnd.

Riešenie tejto matematickej úlohy

Srdečne blahoželáme všetkým účastníkom, ktorí prijali túto výzvu a pokúsili sa nájsť riešenie! Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí sa podelili o svoju múdrosť a vedomosti, aby nám pomohli vyriešiť túto hádanku.

Riešenie tejto veľmi populárna výzvaprítomný na mnohých sociálnych sietíMuseli ste zmeniť 99 na 69 a 39 na 59, ako je znázornené na obrázku nižšie.

IQ test - 99-39=10 - riešenie
Riešenie

Dúfame, že vás toto riešenie zaujalo aj pobavilo a že vám prinieslo trochu radosti do dňa! Ešte raz vám ďakujeme za účasť a neváhajte sa podeliť o našu výzvu so svojimi priateľmi.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Táto hádanka je jednoduchá, ale 95,37 % ľudí v nej zlyháva!