Táto číselná hádanka je určená pre ľudí s veľmi vysokým IQ: nájdete správne riešenie?

Hádanky, hlavolamy a intelektuálne výzvy sú na internete a sociálnych sieťach veľmi populárne. Používatelia internetu radi prijímajú podnetné výzvy, ktoré stimulujú myseľ a zvyšujú úroveň myslenia. Preto je tento typ výziev taký lákavý! IQ test je jednou z nich.

Úlohou je nájsť hodnotu chýbajúceho čísla v poslednom kruhu. Musíte vyriešiť logické súvislosti medzi jednotlivými kruhmi. Pred začatím úlohy sa zhlboka nadýchnite a sústreďte sa! IQ testy sú určené na testovanie mentálnych a kognitívnych schopností jednotlivca na základe série otázok a úloh.

IQ test: Nájdite chýbajúcu hodnotu v poslednom kruhu!

IQ testy a hádanky sú zábavným spôsobom, ako otestovať svoje logické schopnosti a schopnosti riešiť problémy. Je to zábavná výzva pre precvičte si mozog. V tomto prípade výzva je nájsť chýbajúcu hodnotu posledného kruhu.

IQ test, aká je hodnota chýbajúceho čísla v treťom kruhu
IQ test

Ak chcete nájsť správnu odpoveď, musíte pochopiť prepojenie medzi jednotlivými kruhmi a nájsť správnu odpoveď. logika výpočtu. Je to cvičenie, ktoré od nás bude vyžadovať, aby sme si otestovali svoje kognitívne schopnosti. Hádanky sú dobrým spôsobom, ako udržať náš mozog v kondícii a stimulovať našu inteligenciu.

Aby ste v takejto úlohe uspeli, musíte sa sústrediť a používať logiku. Je dôležité pochopiť súvislosť medzi jednotlivými kruhmi a nájsť správnu logiku na výpočet chýbajúcej hodnoty.

Dobrá koncentrácia a metóda sú nevyhnutné na riešenie týchto hádaniek, ktoré stimulujú našu inteligenciu a umožňujú nám precvičiť mozog. Nakoniec, IQ testy sú zábavným a zábavným spôsobom, ako otestovať svoju schopnosť analyzovať situácie.

Riešenie úlohy

Správna odpoveď bola 6! Ďakujeme všetkým, ktorí si našli čas na splnenie tejto úlohy. V skutočnosti sa súčet dvoch hodnôt v hornej časti rovnal vynásobeniu čísla v dolnej časti číslom 9.

Presne toľko by ste dostali, ak by ste sčítali 50 a 31, teda spolu 81, a vynásobili 9 číslom 9, čím by ste získali rovnaký výsledok.

Podobne, 42 + 21 = 63 a 7 x 9 tiež dalo 63.

Nakoniec, 43 + 11 = 54 a 6 x 9 = 54 potvrdili našu hypotézu.

Neváhajte zdieľať túto intelektuálnu výzvu s ostatnými na sociálnych sieťach!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Táto číselná hádanka je určená pre ľudí s veľmi vysokým IQ: nájdete správne riešenie?