Supermesiac 1. augusta 2023: ako môžete využiť jeho výhody podľa svojho astrologického znamenia?

V noci 1. augusta 2023 si budú môcť milovníci astronómie a duchovna vychutnať výnimočný nebeský úkaz: Supermesiac. Táto udalosť nastane, keď Mesiac je najbližšie k Zemi, vďaka čomu má mimoriadne pôsobivú veľkosť a jas. Čo však môže tento Supermesiac priniesť rôznym astrologickým znameniam? Zistite, ako môžu jednotlivé znamenia zverokruhu využiť jeho výhody počas tohto výnimočného obdobia.

Ohnivé znamenia: Baran, Lev, Strelec

Baran:

Príslušníci Barana budú priaznivo naklonení supermesiacu, pokiaľ ide o komunikáciu a výmenu informácií s okolím. Bude to ideálny čas na to, aby ste sa otvorili druhým, vyjadrili svoje pocity a podelili sa o svoje nápady. Z tohto tvorivého a dynamického impulzu môžu profitovať aj profesionálne projekty.

Lev:

Tento supermesiac prinesie Levom novú energiu a vitalitu. Budete sa cítiť v lepšej kondícii ako kedykoľvek predtým, čo by sa mohlo prejaviť vo zvýšení vašej produktivity v práci, ale aj v osobnom živote. Neváhajte využiť toto obdobie na rozbehnutie nových projektov alebo na upevnenie tých, ktoré už prebiehajú.

Strelec:

Strelci pocítia priaznivé účinky supermesiaca na svoj milostný život. Ak ste nezadaní, v tomto období by ste mohli stretnúť niekoho výnimočného. V páre sa posilní harmónia a spolupatričnosť.

Supermesiac 1. augusta 2023 _ Využite jeho výhody podľa svojho astrologického znamenia
Supermesiac 1. augusta 2023 _ Využite jeho výhody podľa svojho znamenia zverokruhu

Zemské znamenia: Býk, Panna, Kozorožec

Býk:

Supermesiac prinesie Býkom väčšiu finančnú stabilitu. Je to ideálny čas na rozhodovanie o vašich financiách alebo na rozumnú investíciu. Mali by ste tiež využiť príležitosť prehodnotiť svoj rozpočet a nájsť spôsoby, ako viac ušetriť.

Panna:

Pre Panny bude toto obdobie priaznivé na to, aby si uvedomili svoje kvality a schopnosti. Budete sa cítiť sebavedomo a pripravení prijať nové výzvy, a to tak v profesionálnej, ako aj v osobnej oblasti. Neváhajte využiť príležitosti, ktoré sa vám naskytnú.

Kozorožec:

Tí, ktorí sa narodili v astrologickom znamení Kozorožca, zistia, že ich ambície a odhodlanie sa vďaka účinkom Supermesiaca desaťnásobne zvýšia. To by sa mohlo prejaviť v kariérnom postupe alebo v dokončení dôležitého projektu. Nepremeškajte túto príležitosť zažiariť a ukázať, čoho ste schopní.

Vzdušné znamenia: Blíženci, Váhy, Vodnár

Blíženci:

Blíženci využijú toto obdobie na posilnenie svojich citových väzieb s najbližšími. Budete pozornejší k svojim priateľom a rodine, čo vám pomôže lepšie pochopiť ich potreby a očakávania. Supermesiac vás tiež povzbudí k posilneniu vašich romantických väzieb.

Váhy:

Tento supermesiac prinesie Váham vietor tvorivosti. Či už v umeleckej, profesionálnej alebo osobnej oblasti, budete mať veľa inovatívnych a originálnych nápadov. Využite to a vdýchnite život projektom, ktoré sú vám blízke.

Vodnár:

Vodnári budú môcť využiť supermesiac na rozšírenie svojej sociálnej a profesionálnej siete. Stretnutia budú jednoduchšie a príležitosti na výmenu sa budú množiť. Neváhajte sa zúčastniť na podujatiach alebo nadviazať kontakt s ľuďmi, ktorí vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše ciele.

Vodné znamenia: Rak, Škorpión, Ryby

Rak:

Rodáci Raka budú obzvlášť citliví na blahodarné účinky supermesiaca na ich emocionálny a duchovný život. Pocítite veľké spojenie so svojou intuíciou a vnútorným ja. Využite toto obdobie na meditáciu, sústredenie a opätovné spojenie so svojou podstatou.

Škorpión:

Pre Škorpiónov bude toto obdobie priaznivé pre transformáciu a obnovu. Budete chcieť zmeniť určité veci vo svojom živote, a to v materiálnej aj osobnej oblasti. Supermesiac vám dá impulz, ktorý potrebujete na to, aby ste sa pustili do práce a urobili dôležité rozhodnutia.

Ryby:

Nakoniec Ryby pocítia upokojujúce a relaxačné účinky supermesiaca. Ak ste prechádzali obdobím stresu alebo napätia, bude to ideálny čas na odpočinok a obnovenie emocionálnej rovnováhy. Neváhajte si nájsť čas pre seba a svoje obľúbené aktivity.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Supermesiac 1. augusta 2023: ako môžete využiť jeho výhody podľa svojho astrologického znamenia?