Šťastné kamene pre narodených v septembri podľa čínskej astrológie…

Každý mesiac je spojený s jedným alebo viacerými kameňmi a september nie je výnimkou. Na základe čínskej astrológie je možné určiť najpriaznivejšie drahé kamene pre ľudí narodených v septembri, ktoré im prinesú ochranu a šťastie. V tomto článku zistíme, ktoré drahé kamene sú pre ľudí narodených v septembri najprospešnejšie. šťastné kamene pre ľudí narodených v septembriako aj ich vlastnosti a vplyv na jednotlivé znamenia čínskeho zverokruhu.

1. Lapis Lazuli – sila nebeských ochrancov

Lapis Lazuli sa považuje za jeden z najpriaznivejších kameňov pre narodených v septembri. Tento tmavomodrý drahokam s občasnými zlatými inklúziami sa v mnohých kultúrach často spája s ochrannými božstvami. Podľa čínskej astrológie je Lapis Lazuli obzvlášť prospešný pre ľudí narodených v znamení Draka, Hada a Tigra. Tento vzácny kameň im pomôže posilniť odolnosť voči prekážkam a realizovať svoj potenciál.

Vlastnosti Lapis Lazuli :

 • Ochrana: Lapis Lazuli pomáha chrániť svojho nositeľa pred negatívnymi energiami a zlými vonkajšími vplyvmi.
 • Sebavedomie : Tento kameň podporuje sebadôveru, presadzovanie vlastných rozhodnutí a dosahovanie cieľov.
 • Intuícia : Lapis Lazuli stimuluje intuíciu a jasnovidnosť, vďaka čomu lepšie chápeme situácie a ľudí okolo nás.

2. Zafír – múdrosť predkov

Zafír je bezpochyby najsymbolickejším kameňom mesiaca september. Tento drahokam rôznych odtieňov modrej farby symbolizuje múdrosť a vnútorný pokoj. Má povesť, že podporuje rozlišovanie a sebapoznanie. V čínskej astrológii prináša zafír osobitnú ochranu rodákom znamení Koňa, Kozy a Kohúta. Pomáha im udržať si emocionálnu a duševnú rovnováhu tvárou v tvár každodenným ťažkostiam.

Šťastné kamene pre narodených v septembri podľa čínskej astrológie...
Šťastné kamene pre narodených v septembri podľa čínskej astrológie…

Vlastnosti zafíru :

 • Pokoj: Zafír pomáha udržiavať pokojný, uvoľnený stav mysle, vhodný na meditáciu a rozjímanie.
 • Rozlišovanie : Tento drahokam podporuje rozlišovanie a rozhodovanie, pomáha vyhnúť sa chybám v úsudku a impulzívnemu konaniu.
 • Vernosť: Zafír je známy tým, že posilňuje citové väzby a často sa používa ako symbol lásky a vernosti.

3. Aventurín – šťastie dobrodruhov

Aventurín, jemný kameň s trblietavými odleskami, je tiež vzácnym spojencom septembrových domorodcov. Je známy ako „kameň príležitostí“, priťahuje šťastie a podporuje úspech vo všetkých oblastiach. Podľa čínskej astrológie je aventurín obzvlášť prospešný pre ľudí narodených v znamení Potkana, Opice a Vola. Prináša im prosperitu, úspech a sebadôveru počas celého života.

Vlastnosti avanturínu :

 • Šťastie: Aventurín priťahuje šťastie a otvára dvere novým profesionálnym a osobným príležitostiam.
 • Prosperita: Tento kameň pomáha priťahovať hojnosť a materiálny úspech a pomáha svojmu nositeľovi realizovať jeho finančné plány.
 • Vytváranie sietí : Aventurín uľahčuje stretnutia a výmeny s ostatnými, čím vytvára účinnú podpornú sieť.

4. Karneol – vitalita bojovníkov

Karneol, oranžovočervený kameň s teplými odtieňmi, sa tiež považuje za jeden z priaznivých kameňov pre narodených v septembri. Je známy svojou schopnosťou stimulovať vitalitu a energiu, často ho používajú bojovníci a športovci ako zdroj inšpirácie a odvahy. V čínskom zverokruhu poskytuje karneol osobitnú ochranu ľuďom narodeným v znamení Králika, Psa a Prasaťa. Dodáva im silu, vytrvalosť a optimizmus tvárou v tvár životným výzvam.

Vlastnosti karneolu :

 • Energia : Karneol zvyšuje hladinu fyzickej a duševnej energie a umožňuje vám čeliť ťažkým situáciám s odvahou a odhodlaním.
 • Vytrvalosť: Tento kameň rozvíja trpezlivosť a vytrvalosť a povzbudzuje vás, aby ste išli za svojimi cieľmi napriek prekážkam a neúspechom.
 • Optimizmus : Karneol prináša obnovený optimizmus, obnovuje sebadôveru a pomáha nájsť kreatívne riešenia problémov.

Výberom jedného alebo viacerých z týchto šťastné kamene pri narodeníSeptembroví rodáci preto môžu využívať zvýšenú ochranu a podporu podľa svojho čínskeho znamenia zverokruhu. Či už ide o zlepšenie sebadôvery, prilákanie šťastia alebo posilnenie životnej energie, septembrové drahé kamene sú cennými spojencami, ktorí si zaslúžia, aby ste ich poznali a ocenili.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Šťastné kamene pre narodených v septembri podľa čínskej astrológie…