September 2023 prináša obdobie šťastia a obnovy pre 2 znamenia zverokruhu: skontrolujte, v akej oblasti!

Koniec leta a začiatok jesene vždy prinášajú do nášho života určitú zmenu. Ani september 2023 nebude výnimkou, no pre niektoré znamenia zverokruhu by mohol priniesť veľa šťastia a obnovy.

V tomto článku vám prezradíme, ktoré dve súhvezdia budú v septembri 2023 ťažiť z týchto dobrých vibrácií.

Baran: obdobie v znamení pozitívnej transformácie

Prvým znamením, ktoré zažíva pozitívny obrat, je Baran. Príslušníci tohto súhvezdia budú v septembri ťažiť z viacerých planetárnych súhier, ktoré zvýšia ich energiu a dynamiku. Tu sú hlavné príležitosti na šťastie a obnovu pre Baranov:

 • Nové profesionálne projekty : Príchod Marsu do vášho pracovného sektora upevňuje vaše ambície a vytvára príležitosti na kariérny postup, tak do toho!
 • Zoznamovanie: Vďaka prítomnosti Venuše vo vašom protiľahlom znamení máte šancu (znovu)objaviť lásku alebo vniesť do svojho vzťahu novú dynamiku.
 • Osobný rozvoj: Ste v súlade so svojimi túžbami a životnou cestou, preto využite príležitosť na objavovanie nových vášní alebo prehĺbenie tých, ktoré sú vám blízke.
September 2023 prináša obdobie šťastia a obnovy pre 2 astrologické znamenia
September 2023 prináša obdobie šťastia a obnovy pre 2 znamenia zverokruhu

Tipy, ako čo najlepšie využiť toto šťastné obdobie:

 • Prejavte odvahu a iniciatívu vo všetkých oblastiach svojho života.
 • Vyjadrite svoje pocity a jasne oznámte svoje očakávania ostatným.
 • Dajte si čas na premyslenie svojich dlhodobých plánov a túžob.

Baran bude môcť naplno využiť tento vietor zmien na oživenie svojho života na viacerých úrovniach.

Býk: v septembri 2023 je šťastie na vašej strane!

Druhým znamením, od ktorého sa očakáva výnimočný mesiac september 2023, je Býk. Príslušníci tohto súhvezdia sa dočkajú pozitívnej zmeny svojho osudu vďaka planetárnym vplyvom, ktoré ich v tomto období výrazne podporia. Tu sú hlavné príležitosti, ktoré sa Býkom otvárajú:

  1. Finančný úspech : Vplyv Jupitera vo vašom peňažnom sektore vám môže priniesť obdobie nečakanej finančnej prosperity.
  2. Otvorenosť mysle: Prítomnosť Uránu vo vašom znamení vás privedie k objavovaniu obzorov, ktoré by ste si predtým nevedeli predstaviť.
  3. Emocionálna stabilita: Saturn v dobrom aspekte na vaše slnečné znamenie vám pomôže lepšie zvládať svoje emócie a pokojnejšie riešiť situácie.

Najlepšie postupy, ako čo najlepšie využiť toto šťastné obdobie

 • Majte oči otvorené pre všetky príležitosti, ktoré sa vám naskytnú, dokonca aj pre tie, ktoré sa na prvý pohľad zdajú bezvýznamné.
 • Dôverujte svojej intuícii a naučte sa pestovať trpezlivosť voči sebe i ostatným.
 • Buďte otvorení zmenám a rýchlo sa prispôsobujte novým situáciám.

Býk by teda mal toto obdobie šťastia a obnovy naplno využiť na to, aby sa vo svojom živote rozvíjal vo viacerých aspektoch.

Vplyv novolunia

V septembri 2023 tiež nastane novolunie v Panne. Táto astrologická udalosť prinesie pozitívnu energiu všetkým znameniam zverokruhu, ale mimoriadne prospešná bude pre Barana a Býka. Tu sú jej potenciálne účinky:

  1. Čas na preorientovanie sa: Novmesiac v Panne vás vyzýva, aby ste preskúmali svoje priority, zhodnotili svoj život a urobili informované rozhodnutia.
  2. Obnovená energia: Súhvezdie Panny nám pomôže posilniť naše duševné a fyzické sily, aby sme sa mohli s novým odhodlaním postaviť výzvam tohto obdobia.

September 2023 tak sľubuje, že pre zrodencov Barana a Býka bude mesiacom plným šťastia a obnovy. Pre tieto dve znamenia bude dôležité využiť príležitosti, ktoré sa im naskytnú, a prispôsobiť sa zmenám, ktoré budú výsledkom tohto výnimočného obdobia.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » September 2023 prináša obdobie šťastia a obnovy pre 2 znamenia zverokruhu: skontrolujte, v akej oblasti!