Retrográdna Venuša: skvelé príležitosti v auguste pre nezadaných v týchto 4 znameniach zverokruhu

Retrográdna Venuša je astrologická udalosť, ktorá sa vyskytuje približne každých 18 mesiacov. Počas tohto obdobia, Venuša akoby spomalila a zmenila smer na obloheTo bude mať vplyv na naše vzťahy a milostný život. V roku 2023 bude Venuša retrográdna. od 23. júla do 4. septembraponúka skvelé príležitosti pre nezadaných určitých znamení zverokruhu.

Aké sú účinky retrográdnej Venuše na milostné vzťahy?

Retrográdna Venuša môže priniesť veľké zmeny v našom prístupe k láske a vzťahom. Tento astrologický jav nás nabáda k tomu, aby sme zamyslieť sa nad našimi minulými rozhodnutiamiToto je čas, aby sme sa zamysleli nad svojimi minulými rozhodnutiami, uvedomili si svoje chyby a prehodnotili spôsob, akým prežívame lásku. V tomto období môžu byť stretnutia intenzívnejšie a city hlbšie, čo podporuje vznik nových zväzkov alebo upevnenie existujúcich vzťahov.

Retrográdna Venuša: skvelé príležitosti v auguste pre nezadaných v týchto 4 znameniach zverokruhu
Retrográdna Venuša: Veľké príležitosti v auguste pre nezadaných v týchto 4 znameniach zverokruhu

Nezadaní v centre pozornosti

Počas retrográdnej Venuše, slobodní môžu byť viac žiadaní novými príležitosťami na lásku. Tieto príležitosti im umožňujú rozvíjať sa a emocionálne rásť, ale aj robiť osvietenejšie rozhodnutia, pokiaľ ide o partnerov. Takto môžu zúčastnení ľudia nájsť skutočnú lásku a vybudovať si trvalé, harmonické vzťahy.

4 znamenia zverokruhu, ktoré budú profitovať z príležitostí, ktoré ponúka retrográdna Venuša v auguste 2023

V auguste 2023 budú niektoré znamenia zverokruhu obzvlášť profitovať z pozitívnych účinkov retrográdnej Venuše na ich milostný život. Tu sú štyri znamenia, ktoré budú mať najlepšie šance na nadviazanie obohacujúcich stretnutí:

Býk

Býkom vládne Venuša, preto sú citlivejší na energiu tejto planéty. Počas tohto retrográdneho obdobia budú vedení k tomu, aby si uvedomili svoje citové potreby a hľadali partnerov schopných ich naplniť. Týmto spôsobom, August 2023 bude pre nezadaných Býkov priaznivým mesiacom.Je veľká šanca, že v láske zažijete naplňujúce zážitky.

Leo

Slnko je vládnucou planétou Leva, ale retrográdna Venuša bude mať tiež významný vplyv na týchto ľudí. Lev je totiž znamenie, ktoré rado žiari a priťahuje pozornosť, ale retrográdna Venuša mu umožní znovu sa sústrediť na svoje skutočné túžby a preniknúť k podstate veci. Nezadaní v znamení Leva tak budú môcť nadviazať úprimné a hlboké stretnutia, založené na autentickom spojení, a nie na zdaní.

Škorpión

Škorpión je veľmi intuitívne a vášnivé znamenie, ktoré intenzívne prežíva svoje emócie. Retrográdna Venuša posilní túto citlivosť a bude priaznivo vplývať na milostné stretnutia slobodných Škorpiónov. Toto bude ideálny čas pre Škorpiónov, ktorí hľadajú lásku. aby sa nechali viesť svojou intuíciou a otvorili sa príležitostiam, ktoré im prídu do cesty.

Vodnár

Vodnár je veľmi nezávislé a originálne znamenie, ktoré oceňuje voľné a neobmedzené vzťahy. Počas retrogradity Venuše bude v pohybe aj Urán, vládnuca planéta Vodnára, čo zosilní účinky tohto astrologického javu. V dôsledku toho budú slobodní Vodnári otvorenejší spoznávaniu nových ľudí a budú mať väčší sklon vyhľadávať nových priateľov. budú môcť zažiť jedinečné a obohacujúce zážitky v láske.

Ako môžete využiť príležitosti, ktoré ponúka retrográdna Venuša?

Ak chcete naplno využiť výhody retrográdnej Venuše na svoj milostný život, prinášame vám niekoľko tipov:

  • Buďte trpezliví a nechajte sa unášať: zmeny, ktoré prináša retrográdna Venuša, sa môžu prejaviť až po určitom čase. Preto je nevyhnutné naučiť sa čakať a prijímať udalosti tak, ako prichádzajú.
  • Zostaňte otvorení novým stretnutiam: Neuzatvárajte sa pred príležitosťami, ktoré sa vám v tomto období môžu naskytnúť. Buďte pripravení stretávať nových ľudí a objavovať nové stránky svojho milostného života.
  • Dôverujte svojej intuícii: Počúvajte svoje pocity a nechajte sa viesť inštinktom, aby ste sa správne rozhodli, pokiaľ ide o romantické vzťahy.

Retrográdna Venuša v auguste 2023 tak ponúkne skvelé príležitosti nezadaným v znameniach Býka, Leva, Škorpióna a Vodnára. Ak sa budú riadiť týmito radami a budú pozorne sledovať energie Venuše, budú môcť naplno využiť výhody tohto astrologického javu na svoj milostný život.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Retrográdna Venuša: skvelé príležitosti v auguste pre nezadaných v týchto 4 znameniach zverokruhu