Prvý letný spln je supermesiac! Aký dopad na znamenia zverokruhu od 3. júla?

Astrálny fenomén Super Mesiac je netrpezlivo očakávaná nadšencami astronómie, ale aj záujemcami o astrológiu. V tomto novom letnom období ohlasuje prvý Spln výnimočnú nebeskú udalosť s vplyvom na znamenia zverokruhu. tak, čo predpovedá toto obdobie pre vaše astrologické znamenie od 3. júla?

Čo je to supermesiac a prečo je taký výnimočný?

A Super Mesiac je jav, ktorý nastáva, keď sa Mesiac v splne zhoduje s časom, keď je Mesiac najbližšie k Zemi na svojej obežnej dráhe, nazývanej perigeum. Táto blízkosť vytvára optickú ilúziu, vďaka ktorej sa Mesiac javí väčší a jasnejší ako normálne, vďaka čomu je na nočnej oblohe pozoruhodný pohľad. Podľa odborníkov na astrológiu by tento jav mohol ovplyvniť aj zemské energie a ovplyvniť znamenia zverokruhu.

Super spln 3. júla 2023
Super spln 3. júla 2023

Účinky Super Mesiaca na každé znamenie zverokruhu

Každému znameniu zverokruhu vládnu špecifické prvky a planéty, ktoré určujú jeho charakterové vlastnosti, túžby a výzvy. Príchod Super Mesiaca v tomto letnom období by teda mohol spôsobiť otrasy v každodennom živote a emóciách každého jednotlivca podľa jeho astrologického znamenia.

Ram

Baran, impulzívne a odvážne ohnivé znamenie, videl, že jeho energie sa vplyvom tohto supermesiaca desaťnásobne zväčšia. Nasledujúce obdobie bude ideálne na iniciovanie ambicióznych projektov a prijímanie dôležitých rozhodnutí.

Bull

Býk, stabilné a pragmatické zemské znamenie, bude musieť byť pozorný voči príležitostiam, ktoré sa objavia počas tohto obdobia. Lunárne vibrácie by mohli priniesť nečakané, no z dlhodobého hľadiska prospešné zmeny.

Blíženci

Pre Blížencov, všestranné a komunikatívne vzdušné znamenie, sa tento Super Mesiac zameria na medziľudské vzťahy. Domorodci v znamení budú musieť byť ostražití, aby sa predišlo nedorozumeniam a potenciálnym konfliktom.

Rakovina

Domorodci z Raka, priamo ovplyvnení Mesiacom, budú intenzívne pociťovať účinky tohto Super Mesiaca. Ich intuícia bude na vrchole, čo im umožní lepšie pochopiť ich potreby a potreby ľudí okolo nich.

Lev

Rodáci z Leva, kráľovského a veľkorysého ohnivého znamenia, budú v tomto období vyzvaní, aby ukázali kreativitu a otvorenú myseľ. Lunárne energie zvýšia ich príťažlivosť, ale môžu tiež spôsobiť určité napätie v ich milostnom živote.

panenský

Super Mesiac povzbudí domorodcov z Panny, organizovaného a starostlivého zemského znamenia, aby sa starali o svoje telo a myseľ. Bude dôležité uprednostňovať chvíle odpočinku a relaxácie, aby ste udržali dobrú emocionálnu a fyzickú rovnováhu.

Zostatok

Váhy, harmonické a spoločenské vzdušné znamenie, sa budú musieť prispôsobiť zmenám, ktoré poháňa Super Mesiac. Môžu sa objaviť profesionálne príležitosti, ktoré si vyžadujú flexibilitu a diplomaciu, ktorú treba využiť za chodu.

Škorpión

Pre Škorpióna, vášnivé a tajomné vodné znamenie, tento Super Mesiac vynesie na svetlo skryté tajomstvá. Domorodci v znamení tak mohli byť konfrontovaní s prekvapujúcimi, no oslobodzujúcimi odhaleniami.

Strelec

Strelec, optimistické a dobrodružné ohnivé znamenie, uvidí, ako sa jeho obzory rozšíria pod vplyvom tohto supermesiaca. Vyzdvihnú sa cestovateľské a kultúrne objavy, ktoré živia neukojiteľnú chuť domorodcov tohto znamenia po poznaní.

Kozorožec

Kozorožci, ambiciózne a trpezlivé zemské znamenia, budú musieť byť v tomto období vytrvalí. Doterajšie úsilie môže konečne priniesť ovocie, ak sa nevzdáme zoči-voči prekážkam.

Vodnár

Pre Vodnára, nezávislé a vynaliezavé vzdušné znamenie, bude Super Mesiac stimulovať predstavivosť a intuíciu. Domorodci v znamení tak budú môcť nájsť nové riešenia problémov, ktoré sa im vynárajú, za predpokladu, že budú dôverovať svojim inštinktom.

Ryby

Nakoniec, Ryby, emocionálne a zasnené vodné znamenie, budú otrasené vibráciami tohto Super Mesiaca. Obdobie bude priaznivé pre romantické stretnutia, ale aj pre uvedomenie si potrebného na to, aby ste sa posunuli vpred na ceste osobného úspechu.

Rituály a rady, ako naplno využiť výhody supermesiaca

Aby ste z tohto Super Mesiaca vyťažili maximum, tu je niekoľko jednoduchých tipov a rituálov, ktoré treba dodržiavať:

  • Meditácia: venujte chvíľu tomu, aby ste sa počas tohto výnimočného splnu zamerali na svoje emócie a pocity.
  • Písať : Zapíšte si svoje myšlienky a túžby počas tohto obdobia, aby ste lepšie pochopili účinky Super Mesiaca na váš každodenný život.
  • Spojte sa s prírodou: využite výhody letnej sezóny na načerpanie nových síl v kontakte s prírodou.
  • Na odpočinok : doprajte si čas na relaxáciu a načerpanie energie strávenej počas tohto intenzívneho obdobia.

Zohľadnením osobitostí každého astrologického znamenia a dodržiavaním niekoľkých jednoduchých tipov je teda možné naplno využiť priaznivé účinky tohto letného supermesiaca.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Prvý letný spln je supermesiac! Aký dopad na znamenia zverokruhu od 3. júla?