Milostný život týchto dvoch znamení zverokruhu sa od 21. augusta 2023 zmení.

Hviezdy nás nikdy neprestávajú ovplyvňovať a vplývať na náš každodenný život. Na stránke . sentimentálny život je jednou z oblastí, ktoré sú najviac ovplyvnené rôznymi kozmickými energiami. Od 21. augusta 2023 zažijú dve astrologické znamenia skutočný prevrat v láske.

Milostné predpovede pre Býka a Škorpióna

Toto obdobie bude obzvlášť významné pre tých, ktorí sa narodili v znamení Býk a Škorpión. Hviezdy hovoria jasne: od 21. augusta 2023 ich milostný život naberie nový smer.

Býk: hlboká premena

Pre Býka toto obdobie predznamenáva veľkú premenu v jeho videní lásky. Príslušníci tohto znamenia sa budú musieť naučiť byť trpezliví a počúvať svojho partnera. Tu je niekoľko kľúčových prvkov, ktoré budú tento prechod poznačovať:

  • Odhaľovanie svojich pocitov : Býci budú mať tendenciu viac sa otvoriť svojim pocitom, čo podporí plynulú komunikáciu s partnerom.
  • Dôvera Legendárna žiarlivosť Býkov sa vytratí v prospech obnovenej dôvery k druhej osobe.
  • Vyzývanie sa Príslušníci tohto znamenia budú vedení k tomu, aby sa zamysleli nad svojimi očakávaniami a správaním v milostnom vzťahu.

Táto zmena umožní Taureanom žiť plnohodnotné a trvalé vzťahy založené na vzájomnom rešpekte a pochopení potrieb toho druhého.

Milostný život týchto dvoch astrologických znamení nadobudne od 21. augusta 2023 nový rozmer.
Milostný život týchto 2 astrologických znamení naberie od 21. augusta 2023 nový smer

Škorpión: znovuobjavenie lásky

Vášniví a intenzívni Škorpióni si uvedomia, že je dôležité vyvážiť svoje pocity a usmerniť svoju energiu. Tento vývoj bude mať za následok :

  • Viac ľahkosti : Škorpióni budú môcť zaujať uvoľnenejší a menej vážny postoj k láske, čo im uľahčí vzťah s partnerom.
  • Otvorená myseľ : Príslušníci tohto znamenia budú objavovať nové formy prejavu lásky a naučia sa akceptovať vzájomnú odlišnosť.
  • Úprimný záväzok : Škorpión posilní svoj záväzok voči partnerovi a bude sa snažiť vybudovať dôverný a pevný vzťah.

Tento nový prístup umožní Škorpiónom žiť bohatý a harmonický milostný život, pričom si zachovajú svoju charakteristickú vášeň a intenzitu.

Astrologické faktory ovplyvňujúce tieto premeny

Tieto prevraty v láske u Taureánov a Škorpiónov súvisia s niekoľkými kľúčovými astrologickými faktormi. Patria medzi ne:

Venuša vo Váhach

Od 21. augusta 2023, planéta lásky, Venušavstúpi do znamenia Váh. Tento tranzit bude priať harmónii, mieru a diplomacii v milostných vzťahoch. Príslušníci znamení Býka a Škorpióna, ktorých sa táto energia obzvlášť dotýka, budú cítiť potrebu vyvážiť svoje emócie a nájsť spoločnú reč s partnerom.

Vplyv retrográdneho Pluta

V auguste 2023 sa planéta Pluto bude pokračovať vo svojej retrogradite, čo prinesie hlboké a nevyhnutné zmeny v našom prežívaní romantických vzťahov. Pre Býkov a Škorpiónov to bude znamenať spochybnenie ich hodnôt a očakávaní, pokiaľ ide o lásku.

Rady pre Býkov a Škorpiónov v tomto období

Aby ste tento nový začiatok v láske čo najlepšie využili, je pre Býkov a Škorpiónov dôležité, aby zaujali postoj otvorený zmenám a komunikácii. Tu je niekoľko tipov, ktoré im pomôžu úspešne prekonať toto obdobie:

  • Počúvajte svoje emócie Ak si nájdete čas na spochybnenie svojich pocitov a prediskutujete ich s partnerom, pomôže vám to lepšie pochopiť, čo je v tejto prechodnej fáze v stávke.
  • Buďte trpezliví Zmena sa neudeje zo dňa na deň. Je dôležité dať si čas, ktorý potrebujete na prispôsobenie sa novým energiám, a neunáhliť sa.
  • Dajte prednosť dialógu Kľúčovým slovom v tomto období bude komunikácia. Taureáni a Škorpióni sa budú musieť naučiť vyjadrovať svoje očakávania, obavy a túžby bez tabu.
  • Vzájomná dôvera Budovanie pevného vzťahu si vyžaduje vzájomnú dôveru. Je nevyhnutné rozvíjať túto kvalitu vo dvojici.

Rodení Býci a Škorpióni tak od 21. augusta 2023 zažijú skutočný zlom vo svojom milostnom živote. Toto obdobie bude bohaté na učenia a premeny a ponúkne príležitosť zažiť vyváženejšie a plnohodnotnejšie milostné vzťahy.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Milostný život týchto dvoch znamení zverokruhu sa od 21. augusta 2023 zmení.