Milostné revolúcie: 3 astrologické znamenia sa týkali týždňa od 11. do 17. septembra 2023. Je rad na vás?

Týždeň od 11. do 17. septembra 2023 bude pre niektoré astrologické znamenia v znamení prevratov v láske. Tri z nich sú obzvlášť ovplyvnené a mali by byť pripravené prijať tieto zmeny s otvorenosťou a zvedavosťou.

Pre tých, ktorí sa narodili v týchto astrologických znameníPokiaľ ide o lásku, tento týždeň by mohol byť skutočnou príležitosťou na obnovu a objavovanie. Tu sú tri znamenia, ktoré v tomto období zažijú revolúciu v láske.

Býk: pripravte sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny

Zrodení v znamení Býka budú mať počas tohto týždňa možnosť prežiť niekoľko nepríjemných zážitkov. Často zvyknutí na svoju rutinu a s určitým odporom voči zmenám by tentoraz predsa len mohli pocítiť túžbu po dobrodružstve a odvážiť sa riskovať, aby objavili nové pocity intimity a nehy.

Taureovia budú schopní prekonať svoj strach zo zmien a naplno využiť nové stretnutia.

Milostné revolúcie - 3 astrologické znamenia sa týkali týždňa od 11. do 17. septembra 2023. Je rad na vás?
Milostné revolúcie – 3 astrologické znamenia, ktorých sa týkal týždeň od 11. do 17. septembra 2023. Je rad na vás?

Naučiť sa odísť

Jedným z kľúčov bude naučiť sa odísť. Taureáni sa budú musieť otvoriť týmto nevídaným okamihom a predovšetkým sa vzdať istej miery kontroly, aby mohli lepšie spontánne prijímať prekvapenia, ktoré im život pripraví.

Škorpión: intenzívne vášne a hlboké výmeny

Pre Škorpiónov je tento týždeň plný intenzity a hĺbky. Od Škorpiónov sa očakáva, že využijú svoje schopnosti počúvať a chápať, aby si vytvorili skutočné a úprimné väzby s ľuďmi, s ktorými sa v nasledujúcich dňoch stretnú.

Škorpióni budú môcť vo svojich vzťahoch rozvinúť väčšiu intimitu.

Skvelá intuícia vo vzťahoch

Vďaka svojej intuitívnej povahe Škorpióni ľahko pochopia potreby a očakávania partnera a zároveň si presadia svoje vlastné túžby. Vďaka tomu sa ich vzťahy budú môcť v týždni od 11. do 17. septembra 2023 skutočne rozvíjať.

Kozorožec: medzi potláčanými emóciami a túžbou posunúť sa vpred

Príslušníci znamenia Kozorožca budú práve v tomto týždni zažívať otrasy aj v láske. Často diskrétni a niekedy introvertní môžu pocítiť potrebu odhaliť túto svoju skrytú stránku a ukázať sa druhým ako otvorenejší a prístupnejší.

Kozorožci budú môcť dať svojim vzťahom nový rozmer tým, že sa odvážia úprimne vyjadriť svoje emócie.

Výber šťastia

Počas tohto týždňa bude pre Kozorožcov dôležité, aby odložili svoj zvyčajný pragmatizmus a odvážili sa riskovať, aby posunuli svoj milostný život vpred. Napríklad prijať nečakané pozvanie alebo jasne vyjadriť svoje city niekomu, kto sa im páči.

Ako môžete z týchto milostných revolúcií vyťažiť čo najviac?

Aby boli tieto prevraty v láske prospešné, je nevyhnutné zaujať k týmto zmenám pozitívny postoj a vnímať ich ako príležitosť, ako z nich vyťažiť čo najviac. príležitosť k rastu a obohateniu vášho citového života, a nie zdrojom obáv alebo nespokojnosti. Tu je niekoľko tipov, ako čo najlepšie využiť tento týždeň lásky:

  • Buďte zvedaví: nebojte sa objavovať nové stránky ľudí okolo seba a ukázať im svoje vlastné vnútorné bohatstvo.
  • Buďte dobrým poslucháčom: nájdite si čas na pochopenie potrieb, očakávaní a túžob svojho partnera, aby ste spolu mohli budovať vyvážený a harmonický vzťah.
  • Buďte odvážni: odvážte sa vystúpiť z rutiny a posúvať svoje hranice, aby ste každý okamih prežili naplno.
  • Buďte prispôsobiví: naučte sa prijímať prekvapenia, ktoré vám život pripraví, bez toho, aby ste sa snažili všetko kontrolovať.

Celkovo bude týždeň od 11. do 17. septembra 2023 pre zrodencov Býka, Škorpióna a Kozorožca bohatý na emócie a nové zážitky. To im umožní nanovo definovať svoje očakávania, pokiaľ ide o ich budúcnosť.láska aby mohli lepšie vyjadriť svoje potreby v plnohodnotnom a autentickom vzťahu.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Milostné revolúcie: 3 astrologické znamenia sa týkali týždňa od 11. do 17. septembra 2023. Je rad na vás?