Matematická výzva: málokomu sa podarí nájsť správny výsledok za menej ako minútu

V posledných rokoch sa hádankyTHE myšlienkové hry a intelektuálne výzvy sa stali veľmi populárnymi na internete a sociálnych sieťach. Milióny ľudí každý deň prijímajú výzvy, ktoré testujú ich logické a matematické schopnosti. Ak hľadáte novú výzvu, prečo neskúsiť túto. Uvidíme, či na to máte!

IQ test: aké je chýbajúce číslo?

Testy IQ sú skvelým spôsobom, ako si posilniť svoje schopnosti myseľa otestujte si svoje schopnosti riešiť problémy. Väčšina IQ testov predstavuje hádanky, ktoré vyžadujú, aby sme našli chýbajúce číslo alebo zistili logiku výpočtu. Musíme použiť naše vedomosti a do nášho vynaliezavosťaby sme našli riešenie.

matematická výzva - aké je chýbajúce číslo
Matematicko-logická výzva

IQ testy nám tiež môžu pomôcť lepšie pochopiť, ako sa máme mozog. Riešením týchto hádaniek rozvíjame naše analytické a pozorovacie schopnosti. Náš mozog dokáže nadviazať prepojenia medzi poskytovanými informáciami, a tak nájsť správnu odpoveď.

Napokon, IQ testy môžu byť zdrojom zábavy a zábavy! Výzvu môžeme urobiť pre seba alebo ju zdieľať s našimi priateľmi. Ľudia s dobrým zmyslom pre humor môžu dokonca vyskúšať variácie navrhovaných otázok pre ešte väčšiu zábavu!

Koncentrácia je nevyhnutná na dosiahnutie požadovaného výsledku a plného vychutnania si zážitku. Na úspešné absolvovanie týchto IQ testov je potrebný aj dobrý time management a bystrá myseľ.

Riešenie matematickej úlohy

Sme radi, že ste prijali výzvu a našli riešenie! Logikou bolo obrátiť číslice čísel v každom sčítaní, aby bol konečný výsledok správny (26+12=38).

matematická výzva - aké je chýbajúce číslo - riešenie
Riešenie

Pozývame vás, aby ste túto výzvu zdieľali na svojich sociálnych sieťach a povzbudili ľudí okolo vás, aby ju hrali. Ešte raz ďakujem všetkým, ktorí strávili čas hľadaním riešenia!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Matematická výzva: málokomu sa podarí nájsť správny výsledok za menej ako minútu