Ľudia, ktorí prejdú touto matematickou výzvou za menej ako 35 sekúnd, majú nadpriemerné IQ!

V posledných rokoch zaznamenali hádanky a logické hry nárast popularity na internete a sociálnych sieťach. Intelektuálne a logické výzvy poskytujú zaujímavý spôsob, ako otestovať schopnosť jednotlivcov riešiť zložité problémy.

Medzi týmito výzvami nájdeme výzvu dňa: zostaviť rovnicu 5-5+0=12 opraviť za menej ako 35 sekúnd pridaním iba 2 zápasov. Tak čo, prijímate výzvu? Poďme spolu zistiť, či ste schopní prijať túto výzvu!

IQ test: Vyriešte rovnicu 5-5+0=12 za 35 sekúnd alebo menej pridaním 2 zhôd

IQ testy sú spôsob merania intelektuálnej úrovne človeka. Pozostávajú z hádanky ktoré preverujú schopnosť myslenia a koncentrácie. Aby ste vyriešili túto rovnicu 5-5+0=12, musíte pridať 2 zhody, aby bola správna za menej ako 35 sekúnd. Preto je dôležité sústrediť sa, aby ste zvládli tento typ výzvy.

IQ test - 5-5+0=12
IQ test

Obtiažnosť hádaniek sa líši v závislosti od ich zložitosti a času na ich vyriešenie. V tomto špecifickom prípade musíme byť veľmi rýchli a dobre ovládať matematiku, aby sme našli vhodné riešenie. To dokazuje, že sa môžete veľa naučiť bez toho, aby ste si to uvedomovali.

Ak chcete prejsť IQ testom, je dôležité sústrediť sa a byť rýchly. Presnosť a rýchlosť sú kľúčom k vyriešeniu ponúkaných hádaniek, ktoré testujú naše myslenie a schopnosti koncentrácie. V tomto prípade musíte napríklad pridať 2 zhody, aby ste opravili rovnicu 5-5+0=12 za menej ako 35 sekúnd.

To ukazuje, že sústredenie je kľúčom k preukázaniu vlastnej intelektuálnej úrovne zhromaždením všetkých správnych informácií potrebných na riešenie problémov.

Riešenie dnešnej výzvy

Boli sme ohromení množstvom ľudí, ktorí si našli čas, aby prijali túto výzvu a pokúsili sa nájsť riešenie rovnice. Správna rovnica je 9-5+8=12, ako je znázornené na obrázku nižšie.

IQ test - 5-5+0=12 - návod
Riešenie

Chceme sa poďakovať každému z účastníkov za to, že sa zapojil a podelil sa o svoje výsledky. Vyzývame čitateľov, aby sa o túto výzvu podelili so svojím okolím na sociálnych sieťach a otestovali tak logické a matematické schopnosti viacerých ľudí!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Ľudia, ktorí prejdú touto matematickou výzvou za menej ako 35 sekúnd, majú nadpriemerné IQ!