Jednoduchý IQ test: na splnenie úlohy máte 15 sekúnd. Myslíte si, že to dokážete?

Počuli ste už niekedy o IQ testoch? IQ testy sú spôsobom merania inteligencie človeka. Môžu sa použiť aj na riešenie hádaniek alebo hlavolamov.

Cieľom je nájsť riešenie rovnice presunutím jednej zápalky. Na to budete potrebovať svoju logickú a matematickú myseľ, aby ste úlohu vyriešili. Na nájdenie riešenia budete potrebovať aj svoju kreativitu a schopnosť myslieť mimo rámca.

Navyše budete musieť byť dostatočne rýchli, aby ste úlohu zvládli do 15 sekúnd! Takže ste pripravení prijať túto výzvu? Skúste svoje šťastie hneď teraz!

IQ test: Spravte rovnicu 1+7=0 presunutím jednej zápalky

Ak ste pripravení na túto výzvu, začnime. Je dôležité pozorne pozorovať a sústrediť sa, aby ste našli riešenie. Musíte tiež myslieť mimo rámca a byť kreatívny, aby ste našli riešenie, ktoré môže fungovať.

IQ test: Vyváženie rovnice 1+7=0
IQ test: Urobte rovnicu 1+7=0 pravdivou presunutím jednej zápalky

Keď ste našli svoje riešenie, stačí ho použiť na rovnicu 1+7 = 0 a zistiť, či je správne alebo nie. Vyskúšajte teda svoj dôvtip a zistite, či dokážete túto rovnicu vyriešiť v rekordnom čase! Veľa šťastia!

Keď nájdete riešenie, budeme môcť porovnať váš výsledok s výsledkami ostatných ľudí, ktorí sa tejto úlohy zúčastnili. Zapojte teda svoju myseľ a kreativitu a vyriešte túto hádanku!

Výsledok IQ testu: Aké je riešenie?

Podarilo sa vám nájsť riešenie hádanky? Ak áno, gratulujeme! Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Instagram. Túto výzvu prijalo veľa ľudí a my sa už nevieme dočkať, či ste našli správne riešenie.

1+7=0 - riešenie
Výsledok IQ testu: Aké je riešenie?

Odpoveď je -1+1=0. Presunutím zápalky sa výsledok rovnice 1+7=0 stane -1+1=0, a preto je správny. S trochou trpezlivosti a logiky sa nám podarilo vyriešiť túto hádanku! Výborne!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Jednoduchý IQ test: na splnenie úlohy máte 15 sekúnd. Myslíte si, že to dokážete?