IQ test: vyzvite tých najlepších nájdením riešenia tejto výzvy za menej ako 20 sekúnd

IQ testy sú určené na posúdenie inteligencie a schopnosti riešiť hádanky. Matematické výzvy sú na sociálnych sieťach vždy obľúbené, pretože stimulujú mozog a ich riešenie môže byť zábavné. Takže dnes máme veľmi zaujímavú výzvu: táto zápalková hádanka vám dá poriadne zabrať a otestuje vašu inteligenciu. Vaša misia? Vyrovnajte rovnicu presunutím iba 2 zápaliek! Počiatočná rovnica je 2-4=2 a na úspešné absolvovanie testu musíte nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd! Tak čo, ste pripravení?

Myslíte si, že ste na túto výzvu? Máte, čo je potrebné na vyriešenie tejto hádanky v obmedzenom čase? Ukážte nám, čo dokážete, a vyskúšajte IQ test založený na zápalke! Nezabudnite, že riešenie musíte nájsť za menej ako 20 sekúnd!

IQ test: vyrovnajte rovnicu 2-4=2 presunutím 2 zápaliek

iq test - 2-4=2
IQ test so zápalkami

Dnešná hádanka je o niečo zložitejšia ako ostatné, ale nebojte sa, vyriešili sme vás. Na vyriešenie tejto matematickej úlohy založenej na zápalkách je potrebný dobrý postreh a sústredenie.

Aby ste uspeli, musíte myslieť mimo škatuľky a myslieť mimo škatuľky. Nezabudnite, že na nájdenie správneho riešenia máte 20 sekúnd! Ste pripravení prijať výzvu?

Keď čelíte hádanke, musíte precvičiť svoju myseľ a kreativitu. Koncentrácia je nevyhnutná na nájdenie správneho riešenia, a preto je potrebné eliminovať všetky rušivé vplyvy.

Riešenie výzvy

Po dlhých minútach sústredenia a poriadnej dávke pozorovania je čas oznámiť riešenie! Odpoveď je 2 = 4/2 (pozri obrázok nižšie). Gratulujeme všetkým, ktorí našli správnu odpoveď!

iq test - 2-4=2 - návod
Riešenie

Mnohí z vás túto výzvu vyskúšali a gratulujeme vám k vašej vytrvalosti! Nezabúdajme, že tento typ hier je veľmi populárny na sociálnych sieťach ako Twitter, Instagram či Facebook.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: vyzvite tých najlepších nájdením riešenia tejto výzvy za menej ako 20 sekúnd