IQ test: táto výzva so zhodami je vyhradená pre géniov. Skúste to urobiť za menej ako 60 sekúnd!

V posledných rokoch zaznamenali hádanky a puzzle hry na internete a sociálnych sieťach znovuobjavenie popularity. Používateľom internetu sa často ponúkajú intelektuálne výzvy, aby si otestovali svoje logické schopnosti a skontrolovali svoje IQ. Dnes vám ponúkame intelektuálnu výzvu, ktorú možno považovať za akýsi IQ test: Presuňte 2 zápalky a vytvorte 4 rovnaké tvary s rovnakou plochou. Ste pripravení prijať túto výzvu? Tak začnite a zistite, ako vyriešiť túto intelektuálnu hru!

IQ test: pohybom dvoch zápaliek vytvorte štyri rovnaké povrchy

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako zmerať a otestovať svoje zručnosti intelektuál. Pre tento konkrétny test je cieľom pohyb dva zápasy aby vytvorili štyri rovnaké povrchy, ktoré majú rovnaký tvar.

IQ test - získajte 4 rovnaké oblasti
IQ test – získajte 4 rovnaké oblasti

Táto hádanka si vyžaduje určitú koncentráciu a premýšľanie, pretože musíte nájsť správne usporiadanie, aby ste prešli výzvou.

Je dôležité zamerať sa na podrobnosti, ako aj na celkový obraz, aby sme našli riešenie. Tento typ cvičenia môže byť náročný a zábavný a poskytuje skvelý spôsob, ako sa zabaviť a zároveň rozvíjať svoju myseľ.

Aby ste uspeli v takej výzve, ako je vytvorenie štyroch rovnakých povrchov z dvoch zápasov, je nevyhnutné dobre sa sústrediť.

Musíte si nájsť čas na to, aby ste skontrolovali, či má každý povrch rovnaké rozmery a našli to najlepšie riešenie. Práve za túto cenu môžeme prejsť týmito IQ testami a hádankami určenými na stimuláciu našej inteligencie.

Dlho očakávané riešenie je konečne odhalené

Riešenie tejto výzvy je podrobne uvedené na obrázku nižšie.

získajte 4 rovnaké oblasti - návod
Riešenie

Radi by sme sa poďakovali všetkým, ktorí sa chopili výzvy a venovali čas hľadaním riešenia. Bolo to úžasné dobrodružstvo a dúfame, že ľudia budú chcieť túto výzvu zdieľať so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby sa aj oni mohli zabaviť.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: táto výzva so zhodami je vyhradená pre géniov. Skúste to urobiť za menej ako 60 sekúnd!