IQ test: táto výzva so zápasmi vám dá poriadne zabrať. Nájdete riešenie za menej ako 45 sekúnd?

Tu je náš nový IQ test dňa! Toto je logická a rozumová hra, ktorá preverí vašu inteligenciu, kreativitu a schopnosť nachádzať riešenia. Uvidíme, či dokážete vyrovnať rovnicu presunutím iba 2 zápasov. Budete dostatočne inteligentní, aby ste našli riešenie za menej ako 45 sekúnd?

IQ testy sú formou mentálneho cvičenia, ktoré sa už roky používa na meranie kognitívnych schopností, logických schopností a rýchlosti učenia. Hádanky boli vždy obľúbené medzi ľuďmi s jasnou mysľou a poskytujú nám zábavný a náročný spôsob, ako si precvičiť mozog.

V poslednej dobe sa na sociálnych sieťach stali veľmi populárne hádanky a výzvy, najmä medzi tými, ktorí milujú výzvy. Či už hľadáte rozptýlenie alebo sa pokúšate otestovať svoju inteligenciu, tieto IQ testy môžu byť zábavným a obohacujúcim riešením.

IQ test: pokúste sa vyrovnať rovnicu presunutím iba 2 zápaliek

IQ testy sú zábavným spôsobom, ako posilniť mozog a stráviť nejaký čas. Aby ste vo výzve uspeli, budete musieť dobre pozorovať a sústrediť sa. Niekedy musíte myslieť mimo rámca a myslieť na neobvyklé riešenia, aby ste našli správne riešenie.

Pokúste sa vyrovnať rovnicu presunutím 2 zápaliek
Pokúste sa vyrovnať rovnicu presunutím 2 zápaliek

Našou hádankou dňa je rovnica: 9×3=4. Musíte sa pokúsiť vyrovnať rovnicu pohybom iba 2 zápaliek. Budete dostatočne inteligentní, aby ste našli riešenie za menej ako 45 sekúnd?

Aby ste v tejto výzve uspeli, musíte precvičiť svoju myseľ, kreativitu a schopnosť nájsť riešenia. Dôležité je dobre pozorovať problém a sústrediť sa na hľadanie správnej odpovede. Keď sa zoznámite s problémom, môžete začať hľadať kreatívne a neobvyklé riešenia.

Riešenie IQ testu

Gratulujeme k dokončeniu tejto výzvy! Našou hádankou bolo nájsť spôsob, ako vyrovnať rovnicu 9×3=4 pohybom iba 2 zápaliek. Tieto typy výziev sa stali veľmi populárnymi na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter a Instagram.

Riešenie našej IQ výzvy
Riešenie našej IQ výzvy

Na vysvetlenie riešenia sme umiestnili obrázok vyššie. Odpoveď, ktorú sme hľadali, je 9/3=3. Tak čo, patríte medzi tých pár, ktorým sa podarilo nájsť správne riešenie za menej ako 45 sekúnd?

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: táto výzva so zápasmi vám dá poriadne zabrať. Nájdete riešenie za menej ako 45 sekúnd?