IQ test: málokto dokáže vyriešiť túto hádanku za menej ako 60 sekúnd. a ty?

Sociálne siete a internet sú úrodnou pôdou pre hádankyTHE myšlienkové hryTHE intelektuálne výzvyTHE intelektuálne hry a ďalšie logické výzvy. Tieto výzvy stimulujú našu schopnosť riešiť problémy a podporujú kreatívne myslenie.

Výzva, ktorú dnes navrhujeme, je nasledovná: posuňte 2 zápalky tak, aby boli obidva poháre plné. Cieľom je posunúť 2 zápalky tak, aby boli obidva poháre plné. Začiatkom výzvy je prázdny pohár a plný pohár vytvorený zápalkami.

Vy tiež pripravený na túto výzvu ? Ak áno, pokračujme!

Intelektuálna výzva dňa: posuňte 2 zápalky tak, aby boli oba poháre plné

IQ testy a hádanky sú skvelým spôsobom, ako otestovať naše kognitívne schopnosti. Táto logická výzvaje najmä dobré cvičenie, ktoré nám umožňuje pracovať na koncentrácii a využívať naše logické schopnosti.

Presuňte 2 zápalky, aby ste získali 2 plné poháre
Presuňte 2 zápalky, aby ste získali 2 plné poháre

Cieľom je posunúť 2 zápalky tak, aby boli oba poháre plné, avšak začiatkom výzvy je prázdny pohár a plný pohár vytvorený zápalkami. Ak chcete nájsť riešenie, musíte sa zamerať na problém! Každý krok musí byť premyslený s presnosťou, aby sa vyriešil tento typ výziev.

Každý krok musí byť premyslený a vykonaný s presnosťou, aby sa dosiahol cieľ. To si vyžaduje optimálnu koncentráciu a logický zdravý rozum, aby ste našli riešenie nastoleného problému. Riešenie IQ testov a hádaniek otestuje naše kognitívne schopnosti a pomôže trénovať našu koncentráciu.

Aké je správne riešenie?

Riešenie uvedené na obrázku nižšie ponúka skvelý spôsob, ako dokončiť výzvu.

Presuňte 2 zápalky, aby ste získali 2 plné poháre - riešenie
Riešenie

Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí si našli čas a zapojili sa a pokúsili sa vyriešiť túto výzvu. Odporúčame vám podeliť sa o túto výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby aj oni mohli mať z tohto riešenia úžitok.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: málokto dokáže vyriešiť túto hádanku za menej ako 60 sekúnd. a ty?