IQ test: ľudia, ktorí dokážu nájsť riešenie tejto hádanky, sú považovaní za géniov!

Už ste niekedy čelili hádanke alebo IQ testu? Ak áno, pravdepodobne viete, že IQ testy sú určené na posúdenie kognitívnych schopností človeka. Zvyčajne pozostávajú z abstraktných otázok alebo vizuálnych cvičení, ktoré si vyžadujú veľkú logiku a komplexné uvažovanie. Dnes tieto zručnosti otestujeme pomocou a hlavolam ťažké.

Dnešná hádanka je jednoduchá: dokážete vyvážiť rovnicu 7+5=4+3 posunutím len jednej zápalky? Uspieť, budete musieť vyriešiť tento aritmetický problém za menej ako 12 sekúnd. V určenom čase uspejú len tí najnadanejší na matematiku!

Matematická výzva: Posuňte jednu zápalku, aby bola rovnica správna

IQ test - 7+5=4+3 s 1 zhodou
IQ test so zápalkami

IQ test zvyčajne pozostáva z abstraktných otázok alebo vizuálnych cvičení, ktoré si vyžadujú veľkú logiku a komplexné uvažovanie. dnes tieto zručnosti sme otestovali náročnou hlavolamom. Aby ste to vyriešili, musíte rovnicu 7 + 5 = 4 + 3 vyvážiť iba pohybom zápas. Zvládnete to za menej ako 12 sekúnd?

Enigmatické hry sú na sociálnych sieťach veľmi obľúbené. Tisíce používateľov skúsili šťastie a zdieľajú svoje výsledky so svojimi priateľmi a komunitou. Aká je teda vaša stratégia na zvládnutie tejto výzvy? Otestujte svoje duševné schopnosti a zistite, či to dokážete!

Riešenie výzvy

Všetkým účastníkom srdečne blahoželáme k nájdeniu riešenia tejto výzvy! Tvoj pohľad bol naozaj pôsobivé. Tento typ výzvy je veľmi populárny na sociálnych sieťach ako TikTok, Instagram a Twitter. Chceme sa poďakovať každému z vás, že ste si našli čas a zapojili sa do tejto aktivity.

IQ test - 7+5=4+3 1 zápas - riešenie
Riešenie

Po dlhom uvažovaní sa ukázalo, že riešenie je celkom jednoduché: bolo treba posuňte zápas zo 7 na 5, aby ste získali 6. Dúfame, že tento obrázok pomôže účastníkom, ktorí ešte nenašli správnu odpoveď na túto výzvu.

Ešte raz všetkým ďakujeme za účasť a prajeme všetkým veľa zábavy pri tomto type hier!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: ľudia, ktorí dokážu nájsť riešenie tejto hádanky, sú považovaní za géniov!