IQ test: iba géniovia dokážu nájsť riešenie za menej ako 25 sekúnd. si jeden?

Hádanky a iné logické hry sú na internete a sociálnych sieťach veľmi obľúbené. Intelektuálne výzvy patria medzi najznámejšie a často sa používajú na posúdenie schopností jednotlivca. V tejto výzve sa snažíme nájsť chýbajúce číslo v sérii čísel. Aby sme to dosiahli, musíme pochopiť základnú logiku, ktorá tieto čísla spája.

Takže teraz sa pozrime, či ste pripravení prijať túto výzvu a nájsť chýbajúce číslo!

IQ test: aké je chýbajúce číslo?

IQ testy a hádanky sú skvelým spôsobom, ako posúdiť a rozvíjať logické schopnosti, riešenie problémov a analytická myseľ. Testy pozostávajú z hľadania vzťahu medzi číslami a výpočtovou logikou s cieľom nájsť chýbajúce číslo v danej sérii.

iq test - aké je chýbajúce číslo v rade čísel
IQ test

Tieto hádanky si vyžadujú úsilie na vizualizáciu, pochopenie a prepojenie informácií, aby bolo možné nájsť riešenie. IQ test je skvelý nástroj na precvičenie našich kognitívnych schopností z hľadiska uvažovaniepretože človek musí nielen pochopiť pojem, ale musí byť tiež schopný identifikovať vzťah medzi každým prvkom a logikou výpočtu, aby sa našiel očakávaný výsledok.

Absolvovanie IQ testu alebo hádanky si vyžaduje sústredenie a pozornosť. Vyžaduje si to správne zobrazenie, pochopenie a prepojenie informácií potrebných na vyriešenie problému, aby sa našlo správne riešenie.

Riešenie intelektuálnej výzvy

Gratulujeme všetkým, ktorí prijali výzvu a našli riešenie! Chýbajúce číslo bolo 4. Bolo potrebné spojiť dve číslice vonkajších častí a vydeliť 12, čo dáva 4 s 8 > 48 > 48/12=4.

iq test - aké je chýbajúce číslo v rade čísel - riešenie
Riešenie

Ďakujem vám všetkým, že ste strávili čas hľadaním riešenia! Ak sa vám táto výzva páčila, neváhajte ju zdieľať okolo seba na sociálnych sieťach, aby sa pri jej riešení zabavili aj ostatní.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » IQ test: iba géniovia dokážu nájsť riešenie za menej ako 25 sekúnd. si jeden?