Iba ľudia s nadpriemerným IQ dokončia túto výzvu za menej ako 60 sekúnd!

V posledných rokoch sú sociálne siete zaplavené myšlienkové hry, hádanky a ďalšie intelektuálne výzvy. Tieto hry stimulujú myseľ a umožňujú hráčom zlepšiť ich logiku a inteligenciu.

Medzi týmito hrami je IQ test jednou z najpopulárnejších. Pozostáva z logickej výzvy, ktorú musia hráči vyriešiť. Dnes vám predstavíme veľmi zaujímavú IQ výzvu: Na začiatku je 7 trojuholníkov. Cieľom je pridať minimálny počet zápasov, aby ste získali 18 trojuholníkov.

Aký minimálny počet zhôd treba pridať, aby ste získali 18 trojuholníkov? Skôr než začneme hľadať riešenie, pozrime sa, o čom táto výzva vlastne je!

IQ test: Pridajte minimálny počet zápasov, aby ste získali 18 trojuholníkov!

IQ testy sú neoddeliteľnou súčasťou kognitívneho hodnotenia. Tieto testy, často vo forme hádaniek, požiadať kandidátov, aby riešili logické a matematické úlohy. Pri tomto druhu cvičenia je to dôležité využiť svoju koncentráciu a schopnosť strategicky myslieť. Napríklad: tu máme 7 trojuholníkov a cieľom je pridať minimálny počet zhôd, aby ste získali 18.

pridajte zápasy, aby ste získali 18 trojuholníkov
pridajte zápasy, aby ste získali 18 trojuholníkov

Tento typ výzvy si preto vyžaduje čas a intelektuálne úsilie.. Aby ste uspeli, musíte vedieť dobre sledovať situáciu a nájsť originálne riešenia.

Na úspešné zvládnutie IQ testu je potrebné využiť svoje intelektuálne schopnosti a koncentráciu. Potom je potrebné venovať čas analýze situácie a hľadaniu kreatívnych riešení, ako napríklad pri záhade trojuholníkov, kde je potrebné sčítať minimum zhôd na získanie 18. Je teda zrejmé, že pre tento typ výzvou, musíte byť schopní myslieť strategicky a sústredene, aby ste našli najlepšie riešenie.

Aká je dobrá odpoveď?

Gratulujem všetkým, ktorým sa podarilo vyriešiť výzvu a ktorý pridal 9 zápasov ako je znázornené na obrázku.

pridaním zápaliek získate 18 trojuholníkov - riešenie
Riešenie

Vaša logika a vytrvalosť sú chvályhodné a ďakujeme vám, že ste investovali do tejto zábavnej aktivity. Neváhajte zdieľať túto výzvu na sociálnych sieťach so svojím okolím, aby sa aj oni mohli chopiť výzvy a nájsť riešenie.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Iba ľudia s nadpriemerným IQ dokončia túto výzvu za menej ako 60 sekúnd!