Horoskop na týždeň od 19. do 25. júna 2023: Škorpióni sa budú musieť zamerať na svoju emocionálnu rovnováhu

Tento týždeň nás hviezdy pozývajú, aby sme prijali pozitívny postoj k výzvam a príležitostiam, ktoré sa nám naskytnú. Ich vplyv nás povzbudzuje k rozvoju nášho sebavedomia, k kultivovať svoj optimizmus a veriť v naše schopnosti realizovať naše sny a dosahovať naše ciele. Objavte bez ďalšieho odkladu horoskop týždňa od 19. do 25. júna 2023 pre každé znamenie zverokruhu.

Život je príliš krátky na to, aby bol malý. – Benjamin Disraeli

Baran (21. marca – 19. apríla)

Tento týždeň sa blíži bohatý na emócie pre rodákov z Barana. Mali by ste využiť dobré vibrácie okolo vás, aby ste urobili dôležité rozhodnutia vo vašom osobnom a pracovnom živote. Neváhajte vyjadriť svoje pocity a potreby, pretože vám to pomôže napredovať správnym smerom.

Horoskop na týždeň od 19. do 25. júna 2023
Horoskop na týždeň od 19. do 25. júna 2023

Býk (20. apríl – 20. máj)

Býk bude čeliť tento týždeň finančné výzvy. Slnečná hviezda osvetlí váš finančný sektor a povzbudí vás, aby ste reorganizovali svoj rozpočet a prehodnotili svoje materiálne priority. Neprepadajte panike, ale venujte čas dôkladnému plánovaniu výdavkov.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Prítomnosť planéty Mars vo vašom znamení prináša závan dynamiku a energiu pre Blížencov tento týždeň. Využite toto obdobie na to, aby ste sa pustili do nového projektu alebo prevzali kontrolu nad situáciou, ktorá vám doteraz unikala. Toto je ideálny čas na odvážne iniciatívy!

Rakovina (21. jún – 22. júl)

Tento týždeň budú Raci potrebovať postaraj sa o nich a nabiť sa. Doprajte si čas na meditáciu, jogu alebo cvičenie, ktoré vám umožní znovu sa spojiť s vašou vnútornou bytosťou. Hviezdy vás podporujú vo vašom úsilí o rovnováhu a pohodu.

Lev (23. júl – 22. august)

Rodáci z Lea budú musieť tento týždeň demonštrovať diplomacie vo vzťahoch s ľuďmi okolo nich. Neptún vo vašom sektore priateľstva môže spôsobiť určité napätie medzi vami a vašimi blízkymi priateľmi. Počúvajte a buďte trpezliví, aby ste sa vyhli nedorozumeniam.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Tento týždeň sa bude niesť v znamení oživeniaambície medzi pannami. Budete chcieť napredovať vo svojej práci a dosahovať nové profesionálne ciele. Neváhajte vyzdvihnúť svoje schopnosti a v prípade potreby vyhľadajte pomoc svojich kolegov, aby ste sa posunuli rýchlejšie.

prázdny znak
Znamenie Panny

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Prítomnosť Jupitera vo vašom znamení vás k tomu tento týždeň nabáda rozšír si obzory. Domorodci z Váh budú v pokušení podniknúť cestu, absolvovať školenie alebo otvoriť sa novým zážitkom. Nasledujte svoju intuíciu a pokojne objavujte nové cesty.

Škorpión (23. október – 21. november)

Škorpióni sa budú musieť tento týždeň sústrediť na svoje emocionálnu rovnováhu. Rodinné alebo sentimentálne napätie by vás mohlo ovplyvniť, ale je dôležité, aby vás emócie nepremohli. Porozprávajte sa o tom so svojimi blízkymi a hľadajte riešenia, ako nájsť svoj vnútorný pokoj.

Strelec (22. november – 21. december)

Tento týždeň budú mať Strelci príležitosť posilniť svoje väzby so svojimi partnermi, či už je to láska alebo priateľstvo. Komunikácia bude tento týždeň jadrom vzťahových problémov, preto neváhajte prejaviť svoje pocity a pozorne počúvajte svoje okolie.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Pre Kozorožcov bude tento týždeň v znamení práca. Budete musieť viac pracovať, aby ste dosiahli svoje profesionálne ciele, ale bude to stáť za to. Nenechajte sa odradiť a ukážte vytrvalosť: hviezdy sú na vašej strane, aby vám pomohli uspieť.

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Vodnár bude tento týždeň ťažiť z priaznivého astrálneho podnebia tvorivosť a osobný prejav. Toto je ideálny čas pustiť sa do umeleckého alebo kultúrneho projektu, ktorý je vášmu srdcu blízky. Popustite uzdu svojej fantázii a podeľte sa o svoje nápady so svojím okolím.

Ryby (19. február – 20. marec)

Tento týždeň budú musieť Ryby čeliť dôležité rozhodnutia o svojom rodinnom živote alebo dome. Nájdite si čas na premýšľanie o rôznych možnostiach, ktoré máte k dispozícii, a dôverujte svojej intuícii, aby ste si vybrali to najlepšie riešenie. Hviezdy vás navedú k správnej voľbe.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Horoskop na týždeň od 19. do 25. júna 2023: Škorpióni sa budú musieť zamerať na svoju emocionálnu rovnováhu