Horoskop na týždeň od 10. do 16. júla 2023: máme sa mať na pozore pred vstupom planéty Mars do Panny?

Pripravte sa na týždeň 10. – 16. júla 2023, čas transformácie, energie a intuície. Planéty nás ovplyvňujú rôznymi spôsobmi, podnecujú vášeň, lásku, zmenu a kreativitu. Či už ide o výzvy, ktorým treba čeliť, alebo o príležitosti, ktorých sa treba chopiť, bude to týždeň plný nebeských udalostí, ktoré by vám mohli pomôcť lepšie pochopiť vaše emócie a dosiahnuť vaše ambície. Nezabudni, astrológia je kompas, nie mapa : cesta, ktorú si zvolíte, je vždy vaša.

Skutočný cestovateľ nepotrebuje pevný plán.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Pod vplyvom Marsu tento týždeň môže Baran očakávať nával energie a vášne. Toto je ideálny čas na dosiahnutie ambicióznych cieľov. napriek tomu daj si pozor na svoj temperamentpretože Mars môže tiež zvýšiť agresivitu.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Pre domorodcov z Býka je tento týždeň láska vo vzduchu. Ortuť stimuluje vašu potrebu náklonnosti a blízkosti. Nebojte sa vyjadriť svoje pocity a vytvoriť si hlbšie spojenie s tými, ktorých milujete.

Horoskop na týždeň od 10. do 16. júla 2023
Horoskop na týždeň od 10. do 16. júla 2023

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Tento týždeň môže byť pre Blížencov emocionálne nabitý. Urán prináša vietor zmien, ktorý by mohol narušiť vašu zvyčajnú rutinu. Buďte pripravení prijať tieto zmeny s optimizmom a odolnosťou.

Rakovina (21. jún – 22. júl)

Mesiac v rakovine tento týždeň sľubuje čas zvýšenej intuície a sebareflexie. Využite tento čas na pochopenie svojich emocionálnych potrieb a zmierte sa so svojou minulosťou.

Lev (23. júl – 22. august)

Pod vládou jasného slnka sú Levy pripravené tento týždeň zažiariť! Ste plní tvorivej energie a ste pripravení podeliť sa o svoje nápady so svetom. Zostaňte autentickí a verní sami sebe.Pamätajte, že nie je potrebné žiadať o schválenie od ostatných.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Merkúr tento týždeň uprednostňuje jasnú a stručnú komunikáciu v Panne. Toto je skvelá príležitosť pre vyjadrite svoje nápadyalebo vyriešiť pretrvávajúce nedorozumenia vo vašich vzťahoch.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Venuša tento týždeň prináša do života Váh lásku a krásu. Máte zvýšené ocenenie pre umenie a môžete byť dokonca inšpirovaní, aby ste sami vytvorili niečo krásne!

Škorpión (23. október – 21. november)

Tento týždeň by mohol pre Škorpiónov priniesť výzvy. Neptún zintenzívňuje vaše emócie voči tým, ktorých milujete, ale aj voči tým, ku ktorým máte odpor.Dávajte si pozor, aby ste príliš nedôverovali alebo emocionálne nezáviseli od druhých.

Strelec (22. november – 21. december)

Jupiter ponúka tento týždeň Strelcom hojnosť pozitívnej energie! Ste naplnení optimizmom a pripravení dobyť svet; len sa uistite, že neprehliadnete dôležité malé detaily na ceste k úspechu.

Kozorožec (22. decembra – 19. januára)

Saturn dáva tento týždeň Kozorožcom dar zvýšenej disciplíny a sústredenia. Je vhodný čas tvrdo pracovať na svojich profesionálnych alebo osobných cieľoch s odhodlaním.

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Pre Vodnárov prináša Urán tento týždeň svoj podiel nečakaných udalostí! Očakávajte príjemné prekvapenia, ale aj nečakané výzvy.Radšej prijmite zmenu, ako sa jej bránite.

Ryby (19. február – 20. marec)

Prispôsobivá a intuitívna povaha Rýb bude tento týždeň predstavená pod Neptúnom! Sú možné nepredvídateľné zmeny. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá strašidelne, pamätajte, že práve v tom často spočíva naša skrytá sila.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Horoskop na týždeň od 10. do 16. júla 2023: máme sa mať na pozore pred vstupom planéty Mars do Panny?