Džinom trvá menej ako 25 sekúnd, kým vyrovnajú rovnicu pohybom 2 zápaliek. Máte dostatočne vysoké IQ na to, aby ste uspeli?

IQ testy sú vynikajúcou metódou na meranie vašich intelektuálnych schopností. Ale ako by ste mali vedieť, či je vaše pochopenie správne, ak to neskúsite? Tu prichádzajú na rad hádanky a hlavolamy.

Intelektuálne výzvy a iné vizuálne testy sú na sociálnych médiách veľmi populárne a dnes sa budeme zaoberať a IQ test. Cieľom hry je použiť čo najmenej zápaliek na vyrovnanie rovnice: 99-4=44. Môžete použiť iba 2 zápasy, aby ste to dosiahli?

Tento typ výziev si vyžaduje určitú schopnosť riešiť problémy, pretože riešenie musíte nájsť medzi viacerými možnosťami. Tento typ hádaniek je nielen zábavný, ale môže byť tiež veľmi nápomocný pri zlepšovaní vašej logickej a matematickej inteligencie. Pred správnym rozhodnutím sa budete musieť poriadne zamyslieť!

IQ test: dokážete vyrovnať rovnicu za menej ako 25 sekúnd?

Nie každý deň máme možnosť otestovať svoje intelektuálne schopnosti s a IQ test. Takže sa pripravte na výzvu! Musíme vyriešiť rovnicu 99-4=44 a na to môžeme presunúť len 2 zápalky. Musíte sa rozhodnúť rýchlo, pretože budete mať čas a budete mať len 25 sekúnd na nájdenie správneho riešenia.

IQ test - 99-44=44
IQ test

Vaša schopnosť reflektovať a analyzovať informácie je nevyhnutná pre úspech výzvy. Takže, ste pripravení? Keď sa pokúšate vyriešiť a IQ testmusíme si uvedomiť, že všetko je o kreativite a rýchlom myslení.

Musíme sledovať informácie, ktoré sú nám dané, a nájsť inteligentné spôsoby, ako ich využiť. Každá sekunda sa počíta, preto sa treba sústrediť a nestrácať čas. Úspech tejto výzvy spočíva čiastočne v našej schopnosti byť nápaditý a objavovať inovatívne riešenia. Sme pripravení ? Tak poďme bez ďalších okolkov!

Riešenie výzvy

Chceli by sme zablahoželať a poďakovať všetkým účastníkom tejto výzvy! V poslednej dobe sa hádanky stali veľmi populárnymi na sociálnych sieťach ako napr Facebook, TwitterA instagram. Sme radi, že sa zúčastňujete tohto dobrodružstva a že sa snažíte vyriešiť túto záhadu.

IQ test - 99-44=44 - návod
Riešenie

Riešenie je 53-9=44. Je to podrobne uvedené na obrázku vyššie. Dúfame, že ste našli správnu odpoveď a radi by sme videli ďalšiu výzvu, ktorú vám čoskoro prinesieme.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Džinom trvá menej ako 25 sekúnd, kým vyrovnajú rovnicu pohybom 2 zápaliek. Máte dostatočne vysoké IQ na to, aby ste uspeli?