Dá sa schudnúť bez diéty?

Ak chcete rýchlo schudnúť, môžete vám ponúknuť drakonické diéty, ktorých cieľom je jesť nízkokalorické jedlá, ktoré sú veľmi bohaté na bielkoviny, čo sa naozaj neodporúča. Počas prvých týždňov určite dosiahnete presvedčivé výsledky. Ak sa však čo i len raz pustíte, utrpíte jojo efekt.

Namiesto toho by bolo najlepšie pokúsiť sa schudnúť bez dodržiavania akejkoľvek diéty. S týmto vedomím si jednoducho musíte osvojiť zdravší životný štýl bez toho, aby ste sa príliš obmedzovali.

schudnúť bez diéty
schudnúť bez diéty

Urobte si výživový plán

Vo všeobecnosti môžete ľahko pribrať, pretože nejete v správny čas. Pre stratiť tuk bez toho, aby bola obmedzená, je to vhodné prijať výživový plán veľmi presné. Program, ktorý dnes funguje najlepšie, je dať si pomerne výdatné raňajky (nie príliš mastné ani príliš slané) a nejesť nič iné O 4 až 6 hodín neskôr.

Ak chcete podporiť chudnutie, pri ďalšom jedle uprednostňujte jedlá obsahujúce dostatok jedla. bielkovín a s vysokým obsahom dobrých tukov (omega 3, omega 9…). potom O 5 hodín neskôr na obed si môžete dať malý sladký snack. A počas noci môžete jesť, čo chcete, pokiaľ je jedlo ľahké a vyvážené.

Podporujte jedlá na spaľovanie tukov

Ak chcete schudnúť, nemusíte si nevyhnutne kupovať a doplnok na spaľovanie tukov. V skutočnosti vo vašom denná stravaje možné, aby ste prijímali potraviny, ktoré môžu stimulovať lipolýzu. Medzi odporúčanými potravinami je avokádo, zelený čaj, bio vajíčko, tvaroh, rybie mäso a čerstvé ovocie.

Pite vodu a dobre spite

Pravidelne pite vodu pomáha telu odstraňovať toxíny. Okrem toho tiež pomáha stimulovať pocit sýtosti. Za deň by ste mali vypiť 1,5 až 2 litre vody. Okrem toho je tiež nevyhnutné dobre sa vyspipretože nedostatok spánku bráni vylučovaniu leptínu počas noci.

Vykonajte nejaké fyzické cvičenie

Okrem zdravého životného štýlu, ak naozaj chcete schudnúť a vylepšiť siluetu, naozaj musíte cvičiť. Ak nemáte čas ísť do posilňovne, 2 lekcie joga a 45 minút chôdze týždenne vám môže ľahko pomôcť zbaviť sa nadváhy.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Zdraví a fitness » Dá sa schudnúť bez diéty?