Budete patriť medzi 3 % géniov, ktorí dokončia túto úlohu so zápalkami načas?

Dnes vám ponúkneme matematickú výzvu ktorá je veľmi populárna na sociálnych sieťach. Táto stránka puzzle pozostáva z vyrovnania rovnice presunutím iba dvoch zápaliek. Tento hlavolam je založený na IQ teste a len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť 2 riešenia za menej ako 30 sekúnd.

Dnešnou matematickou úlohou je nájsť riešenie pre Rovnica rovnováhy 1-1=1. Na vyriešenie tejto hádanky môžete použiť maximálne 2 zápalky.

Toto cvičenie je určené pre ľudí ktorí majú radi výzvy a sú pripravení otestovať svoju inteligenciu a logiku, aby našli správne riešenie.

Takže ste pripravení na túto výzvu? Iba 2 z 10 ľudí dokážu nájsť 2 riešenia za menej ako 30 sekúnd.

IQ test: ste pripravení na matematickú výzvu?

Dnes vám prinášame matematická výzva veľmi populárna na sociálnych sieťach. Vašou úlohou, ak ju prijmete, je vyrovnať rovnicu 1-1=1. Na tento účel môžete použiť iba 2 zhody. Ale pozor! Len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť 2 riešenia za menej ako 30 sekúnd!

IQ test - 1-1=1
IQ test – vyrovnanie rovnice

Ak chcete uspieť v tejto hádanke, musíte pozorne sledovať a sústrediť sa. Použite svoju logiku a odvážte sa premýšľať mimo rámca, aby ste našli správne riešenie.

Nájsť riešenie matematickej úlohy si vyžaduje veľkú dávku analytických, tvorivých a logických schopností.. Musíte si nájsť čas na pozorné pozorovanie a sústrediť sa, aby ste našli správny výsledok. Dajte svojej mysli voľný priebeh a odvážte sa premýšľať mimo rámca! Pozývame vás, aby ste si vyskúšali svoju vynaliezavosť a prípadne aj matematické znalosti.

Neváhajte sa s nami podeliť o svoje riešenia! Prajeme vám veľa šťastia.

Dve riešenia úlohy

My srdečne blahoželáme všetkým účastníkom za ich vytrvalosť a odhodlanie pri riešení tejto úlohy alebo hádanky. S potešením oznamujeme, že riešenie bolo nájdené. Hádanky a rébusy sú veľmi populárne na sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Instagram. Riešenie je :

IQ test - 1-1=1 - riešenie
Riešenie
  • Riešenie 1 : 1 mocnina 1 = 1 mocnina 1
  • Riešenie 2: 1/1=1

Ešte raz by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli vyriešiť túto úlohu, a dúfame, že sa jej budete zúčastňovať aj naďalej.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Budete patriť medzi 3 % géniov, ktorí dokončia túto úlohu so zápalkami načas?