Aký je ideálny účes pre vaše znamenie zverokruhu? Uznávame odvahu 2 znamení zverokruhu…

Hľadáte nový účes? Prečo sa pre inšpiráciu neobrátiť na hviezdy! Každé znamenie zverokruhu má povahové črty, ktoré môžu ovplyvniť náš štýl a spôsob úpravy vlasov. Zistite, aký účes si osvojiť podľa svojho astrologického znamenia.

Baran: odvážny a trendy

Ženy v znamení Barana sú známe svojou odvahou a chuťou po nových zážitkoch. Ak patríte k tomuto znameniu, neváhajte sa rozhodnúť pre krátky, dynamický účes, ktorý odráža vašu energickú osobnosť. Pixie strih alebo krátky vrstvený bob budú ideálne na to, aby vášmu vzhľadu dodali šmrnc.

Býk: elegantný a ženský

Býci oceňujú veci, ktoré sú jednoduché a rafinované. Ženy tohto znamenia preto uprednostňujú klasický, nadčasový účes. Pekný, mierne zvlnený dlhý bob alebo dlhé, hodvábne, dobre upravené vlasy budú ideálne na zvýraznenie vašej prirodzenej krásy.

Aký je ideálny účes pre vaše astrologické znamenie?
Aký je ideálny účes podľa vášho znamenia zverokruhu?

Blíženci: prispôsobivý a kreatívny

Blíženci sú známi svojou prispôsobivosťou a kreativitou. Preto je dobré zvoliť si účes, ktorý sa dá ľahko zmeniť v závislosti od nálady a príležitosti. Výbornou voľbou bude stredne dlhý strih s vrstvami, ktoré dodajú účesu pohyb.

Rak: romantický a jemný

Ženy v znamení Raka sú často vnímané ako citlivé a romantické. Na odzrkadlenie tohto imidžu bude perfektný účes s vlnitými, prirodzenými dĺžkami. Môžete sa tiež rozhodnúť pre pekný vrkoč, ktorý zdôrazní vašu zasnenú, jemnú stránku.

Lev: hrdý a odvážny

Lev je znamenie, ktoré rado priťahuje pozornosť a vyniká. Nie je nič lepšie ako objemný, očarujúci účes! Ak máte kučeravé vlasy, neváhajte ich nosiť prirodzené, aby ste mohli hrdo vystaviť na obdiv svoju levicovú hrivu. V opačnom prípade vám rovnako dobre poslúži jemné a vzdušné vyfúkanie.

Panna: diskrétna a upravená

Ženy v znamení Panny vo všeobecnosti uprednostňujú diskrétnosť a zdôrazňujú svoju prirodzenú eleganciu. Rozhodnite sa preto pre jednoduchý, upravený účes bez zbytočných ozdôb. Rovný bob alebo hladké, lesklé vlasy budú ideálne na zvýraznenie vášho triezveho štýlu.

Váhy: harmonické a sofistikované

Váhy sa snažia o harmóniu a sofistikovanosť vo všetkých oblastiach vrátane účesov. Ak to chcete dosiahnuť, vyberte si účes, ktorý ponúka dobrú rovnováhu medzi objemom a ľahkosťou, napríklad vrstvený bob alebo vlnité dĺžky s niekoľkými kratšími prameňmi okolo tváre.

Škorpión: tajomný a intenzívny

Ženy Škorpión majú intenzívnu a niekedy záhadnú osobnosť, čo sa môže odrážať aj vo výbere účesu. Ak chcete zdôrazniť tento aspekt svojej povahy, zvoľte si účes, ktorý rámuje vašu tvár a zvýrazňuje váš pohľad, napríklad zúženú ofinu alebo pramene padajúce cez oči.

Strelec: dobrodružný a prirodzený

Znamenie Strelca sa spája s dobrodružstvom a pobytom v prírode. Ženy tohto znamenia vo všeobecnosti uprednostňujú jednoduchý, nenáročný účes, ktorý si nevyžaduje príliš veľa údržby. Pekný vrstvený účes alebo mierne zvlnené dĺžky sú ideálne na to, aby vás sprevádzali na vašich každodenných eskapádach.

Kozorožec: klasický a elegantný

Kozorožci sú známi svojou vážnosťou a zmyslom pre povinnosť. Pokiaľ ide o účesy, často uprednostňujú triezve, elegantné strihy, ktoré odrážajú ich vyrovnanú osobnosť. Nízky drdol alebo úhľadný chvost vám dokonale dodajú vážny a sofistikovaný vzhľad.

Vodnár: inovatívny a originálny

Vodnári sú avantgardní a kreatívni ľudia, ktorí radi prekvapujú svoje okolie. Ak chcete odzrkadliť tento aspekt svojej osobnosti, vyberte si originálny, nepredvídateľný účes! Asymetrický bob, farebné melíry alebo hustá rovná strapcovitá ofina sú len niektoré z možností, ako potvrdiť svoju jedinečnosť.

Ryby: zasnené a umelecké

Ženy v znamení Rýb majú často hlavu v oblakoch a majú rozvinuté umelecké cítenie. Ak chcete vyjadriť túto stránku svojej osobnosti, zvoľte si účes s voľnými, vlnitými dĺžkami, ktoré evokujú pohyb a ľahkosť. Bohémsky vrkoč alebo romantický drdol sú tiež ideálnymi možnosťami na dotvorenie vášho vzhľadu.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » Aký je ideálny účes pre vaše znamenie zverokruhu? Uznávame odvahu 2 znamení zverokruhu…