Aká je vaša skrytá spiritualita? Tento osobnostný test vám to prezradí!

Mandaly sú kruhové, symetrické kresby symbolizujú myšlienku, že život sa nikdy nekončí. Mnohé mandaly majú duchovný význam pre jednotlivca alebo skupinu jednotlivcov. Hinduisti boli jedným z prvých národov, ktoré používali mandalu ako duchovný nástroj, ale väčšina ľudí pozná mandaly vytvorené budhistami.

Mandaly môžu vytvárať jednotlivci na symbolizáciu svojej cesty životom. Mandaly môžu tiež rozprávať príbeh jednotlivca. V niektorých prípadoch, odhaľujú životnú cestu jednotlivca. Skupiny môžu vytvárať mandaly, ktoré odhaľujú, čo potrebujú urobiť, aby rástli a rozvíjali sa ako skupina.

Test osobnosti: Ktorá mandala vás osloví na prvý pohľad
Test osobnosti

Všetci sa v živote rozhodujeme, ale niekedy si neuvedomujeme, aký vplyv majú tieto rozhodnutia na našu existenciu. Tentoraz je to vaša voľba, ktorá určuje mandalu, ktorá vás spája s vaším duchom! Vaša voľba určuje, akou duchovnou mandalou ste. Objavte teraz, s ktorou mandalou ste najviac spojení a čo o vás prezrádza.

Ktorá mandala vás na prvý pohľad najviac zaujala?

Mandala číslo 1 : Intuícia

Mandala číslo 1 - Intuícia
Mandala č. 1 : Intuícia je vašou najdôležitejšou osobnostnou črtou

Ste mandalou intuície. Vaša mandala nesie ducha sovy. Sova vám dáva zmysel pre zrak a schopnosť hľadať svetlo v tme.

Rovnako ako sova ste veľmi pozitívny človek a v každej situácii sa snažíte urobiť to najlepšie. Duch sovy pôsobí ako kľúč na odomknutie vašej vnútornej múdrosti. Duch vašej mandaly vám pripomína, aby ste boli vždy otvorení, dôverovali a počúvali.

Vždy pamätajte… viete viac, ako si myslíte! Dôverujte svojim inštinktom!

Mandala číslo 2 : Láska

Mandala číslo 2: Láska
Mandala č. 2: Láska je vašou najdôležitejšou osobnostnou črtou

Ste mandalou lásky! Vašej mandale vládne živel vody. Skutočne veríte v lásku a jedným z vašich hlavných životných cieľov je nájsť skutočnú lásku. Nesiete v sebe ducha morského koníka. Morský koník prináša opatrovateľské schopnosti a úplnú oddanosť všetkým veciam a ľuďom, ktorých milujete.

Morský koník nám pripomína, aby sme si zachovali všetky formy lásky ako hlavnú motiváciu v živote!

Mandala číslo 3 : Odpustenie

Mandala číslo 3 : Odpustenie
Mandala č. 3: Odpustenie je vašou najdôležitejšou osobnostnou črtou

Vládne mu živel vody a vy v sebe nosíte ducha psa. Tento duch nám pripomína bezpodmienečnú lásku a učí nás, že odpustenie je jednou z najdôležitejších životných hodnôt. Pri svojej mandale sa možno budete musieť zamyslieť nad všetkými ľuďmi vo svojom živote a nad tým, ako ovplyvňujú vaše pocity.

Vaša mandala verí, že až keď niekomu skutočne odpustíte, môže sa začať skutočné uzdravenie!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » Aká je vaša skrytá spiritualita? Tento osobnostný test vám to prezradí!