8 (naozaj) zvláštnych vecí, ktoré ženy robia v kúpeľni

Kúpeľňa je miesto, kde každý deň trávime čas starostlivosťou o svoju hygienu a vzhľad. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, čo ženy v skutočnosti robia v tomto intímnom priestore? Tu je zoznam najzvláštnejších vecí, ku ktorým sa ženy priznali, že ich robia v kúpeľni.

1. Rozprávajú sa samy so sebou alebo si spievajú v sprche

Každý si v sprche spieva, ale niektoré ženy idú ešte ďalej.. Niektoré z nich totiž prednášajú reči, rozprávajú príbehy alebo sa zúčastňujú na imaginárnych rozhovoroch, aby si precvičili verejné vystupovanie alebo jednoducho vyjadrili svoje myšlienky. Nezriedka počuť ani ženy, ktoré sa rozprávajú samy so sebou, keď si skúšajú rôzne účesy alebo make-up.

2. Zbieranie kozmetických výrobkov

Ženská kúpeľňa môže niekedy pripomínať skutočný kozmetický butik. Pleťové prípravky, hydratačné krémy, čistiace prípravky, peelingy, masky, esenciálne oleje… zoznam je dlhý a často sa tieto výrobky použijú len raz alebo dvakrát a potom sa vyhodia.. A predsa im to nebráni kupovať ďalšie a ďalšie, len pre prípad, že by konečne našli zázračný výrobok, ktorý splní všetky ich potreby.

8 (naozaj) zvláštnych vecí, ktoré ženy v skutočnosti robia v kúpeľni
8 (naozaj) zvláštnych vecí, ktoré ženy v skutočnosti robia v kúpeľni

Dokonca aj vzorky

Okrem výrobkov, ktoré si kupujú, existujú aj výrobky, ktoré dostali ako darček alebo ktoré získali ako vzorky. Je bežné, že v ženskej kúpeľni nájdeme množstvo vzoriek, ktoré sa však používajú veľmi zriedkavo.

3. Počítanie vypadávania vlasov

Strata niekoľkých vlasov každý deň je úplne normálna, ale niektoré ženy sa tak obávajú straty svojich krásnych vlasov, že si vypestujú tento zvláštny zvyk počítať vlasy, ktoré vypadli po každom česaní alebo umývaní. Môže sa to zdať dosť zvláštne, ale uisťuje ich to o zdraví ich vlasov..

4. Vytváranie bublín pomocou sprchového gélu

Všetci sme sa niekedy hrali so sprchovacím gélom tak, že sme pod vodou robili v ruke malé bublinky, ale pre niektoré ženy sa táto detská zábava stala skutočnou každodennou tradíciou. Je to malá chvíľa relaxu a zábavy, ktorá vám umožní na pár okamihov uniknúť, tak prečo sa o ňu ochudobňovať?

5. Použite svoje bruško ako paletu na líčenie

Je to možno nezvyčajná praktika, ale napriek tomu sa týka veľkého počtu žien, ktoré nenašli lepší povrch na miešanie rôznych odtieňov podkladovej bázy, očných tieňov alebo rúžu. Pokiaľ ide o líčenie, žalúdok sa môže stať skutočným umeleckým médiom. !

6. Ústna gymnastika pred zrkadlom

Aby si niektoré ženy udržali mladistvú a vypnutú pleť, neváhajú praktizovať tzv. tvárovú gymnastiku, ktorá pozostáva z rôznych cvikov na uvoľnenie a zjemnenie svalov tváre. Pre tých, ktorí túto techniku nepoznajú, môže byť sledovanie ich vykonávania týchto pohybov dosť prekvapujúce.

Grimasy pre krásu

Niektoré z týchto gest vyzerajú ako grimasy, iné sa podobajú skôr na skutočné masáže. Sledovanie ženy, ktorá robí „tvárovú gymnastiku“ v kúpeľni, môže viesť k celkom vtipným scénam.

7. Odstráňte zatúlané chĺpky pomocou pásky

Namiesto použitia žiletky alebo pinzety na odstránenie nežiaducich chĺpkov našli niektoré ženy dômyselnú, aj keď neortodoxnú metódu: pomocou lepiacu pásku na zachytenie tvrdohlavých chĺpkov. Tento trik môže byť mimoriadne účinný, ale mal by byť vyhradený pre oblasti, kde pokožka nie je príliš citlivá…

8. Starostlivosť o rastliny

Mnohé ženy sú vášnivými milovníčkami rastlín, ktoré si prirodzene nachádzajú cestu aj do kúpeľne. Táto miestnosť totiž často ponúka ideálne podmienky pre niektoré druhy, napríklad orchidey alebo paprade.. Ich zalievanie, orezávanie niekoľkých listov alebo len obdivovanie ich krásy je súčasťou každodenného rituálu týchto milovníkov prírody.

Na záver možno povedať, že tajný život žien v kúpeľni je rovnako prekvapivý ako zábavný. Zdá sa, že tento priestor je dejiskom mnohých nezvyčajných činností – od spievania v sprche cez starostlivosť o rastliny, miešanie mejkapu na bruchu až po gymnastiku tváre pred zrkadlom… a to ešte s prekvapeniami nekončíme!

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Psychologie » 8 (naozaj) zvláštnych vecí, ktoré ženy robia v kúpeľni