4 čínske znamenia zverokruhu budú mať tento týždeň veľké šťastie: všetci im budú závidieť!

Vo svete čínskej astrológie sú niektoré znamenia zverokruhu niekedy náchylnejšie na úspech a šťastie ako iné. Týždeň od 11. do 17. septembra 2023 nie je výnimkou, pričom štyri znamenia vyčnievajú z radu. Zistite, čo čaká šťastlivcov v tomto mesiaci v oblasti lásky, práce a zdravia.

Drak: nezdolný posvätný oheň

Znamenie Draka je v tomto období nepochybne najšťastnejším čínskym astrologickým znamením.. Príslušníci tohto znamenia prežívajú týždeň bohatý na príležitosti a úspechy v rôznych oblastiach svojho života. Sú ohniví a vášniví, majú neutíchajúcu energiu a odhodlanie dosiahnuť svoje ciele.

Láska a vzťahy

 • Môžu očakávať, že spoznajú nových a zaujímavých ľudí alebo posilnia väzby, ktoré majú so svojím súčasným partnerom.
 • V láske aj priateľstve prejavujú Draci veľkú úprimnosť a hlbokú vernosť tým, na ktorých im záleží.
4 najšťastnejšie čínske znamenia zverokruhu na týždeň od 11. do 17. septembra 2023
4 najšťastnejšie čínske znamenia zverokruhu na týždeň od 11. do 17. septembra 2023

Práca a peniaze

 1. V profesionálnej oblasti sa plány a ambície Drakov rýchlo realizujú a môžu sa spoľahnúť na podporu svojich kolegov a nadriadených.
 2. V hre sú aj finančné príležitosti, takže tento týždeň je ideálny na investovanie alebo rozhodovanie o ich majetku.

Le Tigre: odvaha sa vypláca

Druhým čínskym znamením, ktoré bude mať v tomto týždni najväčší prospech zo šťastia, je Tiger. Títo odvážni a priebojní jedinci môžu očakávať, že zo svojej smelosti budú profitovať v rôznych oblastiach života.

Priateľstvo a vzťahy

 • Ich odvaha im umožňuje napredovať v milostnom živote: slobodní v čínskom zverokruhu Tigra by mohli stretnúť osobu, ktorá im zrýchli tlkot srdca.
 • Pokiaľ ide o rodinné vzťahy, Tigre sa tešia pevnej podpore a upokojujúcej harmónii.

Profesionálny úspech a finančný zisk

 1. Tigrom sa darí dávať nové impulzy svojim projektom, čiastočne vďaka ich schopnosti myslieť vo veľkom a riadiť sa intuíciou.
 2. Táto odvaha im prináša aj finančné šťastie, či už v podobe nových príjmov alebo výhodných investičných príležitostí.

Kohút: precíznosť a ambície

V rebríčku najšťastnejších čínskych astrologických znamení v tomto septembrovom týždni 2023 nájdeme aj Kohúta. Toto znamenie, známe svojou serióznosťou a prísnosťou, prežíva týždeň plný úspechov v rôznych oblastiach.

Náklonnosť a city

 • Kohúty sa vyznačujú osobitnou pozornosťou k blízkym osobám a vždy nájdu správny spôsob, ako im prejaviť svoju náklonnosť.
 • Dobre poradia aj tým, ktorí prechádzajú ťažkým obdobím alebo potrebujú pomoc pri dôležitých rozhodnutiach.

Kariéra a financie

 1. V profesionálnom živote sa rodení Kohúti vyznačujú ctižiadostivosťou a zmyslom pre stratégiu: táto víťazná kombinácia im ponúka šancu rýchlo stúpať po rebríčku.
 2. Ich vyrovnanosť a rozvážnosť im tiež umožňujú rozumne investovať a rozumne hospodáriť s financiami.

Had: šarm a intuícia

Napokon, Had je štvrtým znamením čínskeho zverokruhu, ktoré bude mať v tomto septembrovom týždni 2023 mimoriadne šťastie.

Zvádzanie a randenie

 • Ľudia narodení v znamení Hada majú prirodzenú charizmu, ktorá im uľahčuje nadväzovanie kontaktov s ostatnými.
 • To veľmi prospieva novým stretnutiam, či už ide o obyčajné priateľstvá, alebo skutočné milostné príbehy. Aj súčasní partneri Hadov sú pod ich vplyvom, čo posilňuje ich citové väzby.

Profesionálny rozvoj a finančný zisk

 1. Ich intuícia im dáva veľkú schopnosť predvídať profesijné trendy a príležitosti, čo prispieva k rýchlemu kariérnemu postupu.
 2. Táto vlastnosť tiež umožňuje rodeným Hadom múdro sa chopiť správnych príležitostí, pokiaľ ide o finančné investície, vďaka čomu tento týždeň prispieva k ekonomickej prosperite.

Čínske astrologické znamenia Draka, Tigra, Kohúta a Hada zažijú v týždni od 11. do 17. septembra 2023 týždeň plný úspechov na rôznych úrovniach. V tomto období sú pre tieto štyri privilegované znamenia na programe vášnivé milostné vzťahy, profesionálny úspech a finančné šťastie.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » 4 čínske znamenia zverokruhu budú mať tento týždeň veľké šťastie: všetci im budú závidieť!