3 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať koncom septembra 2023 niekoľko problémov: ako ich možno prekonať?

September 2023 sľubuje pre niektoré znamenia zverokruhu náročný mesiac. Medzi vzťahovými ťažkosťami, dôležitými životnými rozhodnutiami a planetárnymi retrogradmi bude koniec mesiaca mimoriadne rušný. V tomto článku objavíte tri znamenia zverokruhu, ktoré čelia prekážkam počas tohto obdobia.

1. Blíženci: muky lásky a realizácia na dohľad

Pre osoby narodené v znamení Blížencov prinesie september 2023 pravdepodobne svoj podiel ťažkostí a hľadania duše. Ich emócie a celkovú pohodu naruší niekoľko planetárnych aspektov.

Roztržka vo vzduchu pre páry

Zdá sa, že rodáci znamenia pravdepodobne zažijú rozchod alebo napätie vo svojom vzťahu. Pri retrogradite určitej planéty bude totiž komunikácia menej plynulá a bude dochádzať k mnohým nedorozumeniam. Budete musieť byť mimoriadne trpezliví, aby ste sa vyhli neustálym hádkam.

Nezadaní, spočiatku sľubný program

V oblasti lásky budú mať nezadaní možnosť stretnúť zaujímavých ľudí, s ktorými budú môcť vytvoriť krásne milostné príbehy. Tieto vzťahy by však mohli rýchlo nabrať komplikovaný spád kvôli retrográdnym planétam. Navyše napätie, ktoré sa v posledných týždňoch vytvorilo, by mohlo niektorým Nezadaným zabrániť investovať do nového vzťahu toľko, koľko by mali.

3 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať koncom septembra 2023 problémy

2. Váhy: profesionálne turbulencie a zložité rozhodovanie

September 2023 bude aj pre Váhy obdobím prevratov.

Otrasy v práci

Obvyklú harmóniu v profesionálnom živote Váh by mohlo narušiť niekoľko udalostí. Budú čeliť veľkým výzvam, ktoré ich prinútia prehodnotiť svoje priority a ciele.. Toto obdobie bude preto priaznivé pre úvahy a rozhodovanie, ale aj pre stres a bezsenné noci spôsobené obavami z neočakávaného.

Čas voľby pre niektoré zrodené národy

Aby toho nebolo málo, či už ide o spory s kolegami alebo nezhody s vedením, určité situácie môžu Váhy dokonca prinútiť uvažovať o radikálnej zmene kariérneho smerovania. Toto rozhodnutie však netreba brať na ľahkú váhu, najmä uprostred búrlivého obdobia.

3. Kozorožec: rodinné otrasy a intenzívne emócie

Tí, ktorí sa narodili v znamení Kozorožca, nebudú ušetrení astrologických otrasov v septembri 2023. Hviezdy budú otriasať určitými oblasťami ich života, najmä rodinnou sférou.

Nové udalosti a zmeny v domácnosti

Kozorožci možno budú musieť urobiť nejaké zmeny vo svojich domovoch. úpravy alebo dokonca odstránenie týkajúce sa ich súkromných oblastí.. Tieto zmeny môžu vyvolať veľa emócií a narodení budú musieť nájsť rovnováhu medzi rodinným zámotkom a vlastným blahobytom.

Mesiac intenzívnych emócií

Toto obdobie sa bude vyznačovať aj situácie, ktoré Kozorožcov postavia tvárou v tvár ich vlastným pocitom. a ostatných ľudí v ich okolí. Ich blízki môžu byť obzvlášť citliví a Kozorožci budú musieť prejaviť veľké pochopenie a disponovanosť, aby zmiernili napätie a predišli konfliktom.

Niekoľko tipov na prekonanie prekážok v septembri 2023

Blíženci, Váhy a Kozorožci budú musieť v tomto období čeliť niekoľkým výzvam. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu prekonať tento búrlivý mesiac pokojnejšie:

  • Uprednostnite počúvanie a komunikáciu Vyjadrenie svojich pocitov, povzbudenie blízkych ľudí, aby hovorili o svojich emóciách, a nadviazanie konštruktívneho dialógu pomôže zmierniť niektoré výbušné situácie.
  • Obráťte sa na svoje okolie Zdôveriť sa priateľom, požiadať ich o radu alebo sa jednoducho podeliť o svoje pochybnosti a váhanie vám pomôže dať problémom, s ktorými sa stretávate, perspektívu.
  • Zamyslite sa nad sebou a urobte krok späť Ak sa chcete vyhnúť stresu a načerpať nové sily, je nevyhnutné venovať si čas na oddych a relaxáciu.

Stručne povedané, tieto tri znamenia zverokruhu budú musieť zdvojnásobiť svoju ostražitosť a prispôsobiť sa ťažkostiam, ktoré sa vyskytnú koncom septembra 2023.

Photo of author
O autorovi, Alena Svobodová
Vždycky jsem snil o tom, že se stanu novinářem, ale život měl jiné plány. Kdykoli mám chvíli času pro sebe, sdílím zde své objevy a informace, které mě zajímají.

Jsi tady : Slovakbook » Astrologie » 3 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať koncom septembra 2023 niekoľko problémov: ako ich možno prekonať?