z kategórie služby

Wellnes v Rybárskom dvor, Piešťany

Wellness služby, Piešťany, okres Pieštany


Na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany, pri dvoch chovných rybníkoch, plných pstruhov a kaprov, nájdete penzión Rybársky Dvor - malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí.

K dispozícii je kompletný wellness servis vrátane suchej a mokrej sauny, vírivky a masáží.

Vnútorný bazén s teplotou vody 32°C
a viac ako 45 rôznych procedúr v našom sesterskom zariadení Hotel Máj *** Medical Wellness.

Pre ubytovaných hostí ponúkame aj možnosť zarybárčiť si a tak môžete mať váš čerstvý úlovok už na večeru na tanieri.

Ryby z vlastného rybníka - divina - regionálne jedlá - Libanonská kuchyňa - medzinárodná kuchyňa:

Štýlová reštauračná časť navodzuje atmosféru starej lodnej provy. Kvalitné drevo, modré vlnky, rybárske siete. S kapacitou približne 50 stoličiek sa vďaka plátnu a možnosti napojenia na dataprojektor ľahko adaptuje na kongresovú miestnosť pre ľubovoľný počet účastníkov či typ podujatia.

Kaviareň (kapacita 50 stoličiek) s terasou – v prípade potreby čiastočne prekrytou – ponúka až 150 stoličiek pre tých, ktorí uprednostnia čerstvý vzduch, pohľad na staré vŕby skláňajúce sa nad hladinu, či dômyselný vodný systém, v ktorom sa mihotajú dúhové rybie chrbty. Ideálne miesto na firemné párty, oslavy, tanečné večierky – prispôsobíme sa tomu, čo budete potrebovať.

Salónik pre 16 -18 hostí. Dokonale intímne miesto pre dôverné obchodné rokovania. Nič vás nebude rušiť – ako v ponorke kapitána Nema 24 000 míľ pod morom, pretože presne tak architekt koncipoval útulnú miestnosť s guľatými oknami a štýlovým nábytkom. K dispozícii je DVD, možnosť pripojenia na internet a audio systém.

Spolu s výnimočnou kuchyňou ponúka Rybársky Dvor aj hotelové služby – k dispozícii je 1 trojlôžková izba, 14 dvojlôžkových izieb a 1-apartmán, s kapacitou 34 pevných lôžok. Ani tu nahľadajte kompromisy – izby sú vybavené všetkým potrebným komfortom – kúpeľňa, TV, internet, mini bar a trezor.


Wellnes v Rybárskom dvor

Adresa
Piešťanská cesta 151
Piešťany 92101

Mobil: 0918 664 991
Tel. číslo: 033 79 140 00 Kontaktná osoba:Ing. Strečanská

Web: www.rybarskydvor.sk
Email: info@rybarskydvor.sk