ubytovacie zariadenie

Minikemp šíp, Párnica

Kempingy, Párnica, okres Dolný Kubín


Minikemp Šíp sa nachádza v obci Párnica na dolnej Orave na okraji Národného parku Malá Fatra, národnej rezervácie Šíp a Chočských vrchov, len 8 km od Dolného Kubína. Bezprostredne susedí s komplexom rybníkov (rozloha rybníkov je cca 30 ha) a riekou Orava. Jeho poloha je tak ideálna pre návštevníkov hľadajúcich prírodu, ale aj pre tých, ktorí prišli na Oravu spoznávať pamiatky a okolité mestá.

Samotný minikemp má rozlohu 1000 m2, z čoho je zhruba 800 m2 určených pre caravaning - odstavenie karavanov a rozloženie stanov. Náš minikemp môžu využívať hlavne rodiny s deťmi hľadajúce stále ľúče slnka, ale aj vyznavači parkov so zákutiami v tieni čerešne, orecha, či jabloní. Vďaka blízkym rybníkom a rieke si prídu na svoje aj rybári.


Ponuka služieb pre verejnosť

  • Zabezpečujeme externý catering pre svadby, plesy, stužkové slávnosti...
  • Nemáme reštauráciu ale vieme poskytnúť jedlo prostredníctvom našej donáškovej služby.
  • Priamo v našom zariadení máme krásny park, detské preliezačky, detské šmýkačky, pieskovisko a budeme radi ak si to prídu vyskúšať aj u nás neubytovaný hostia s ich detičkami.
  • Priamo u nás máme atrakciu ktorá dvíha adrenalín. (tank, paintball, skútre...)
  • U nás si aj neubytovaní hostia môžu zahrať tenis, bowling, pinpong, biliard. Sme k tomu pripravený a budeme radi ak využijú naše služby.

Minikemp šíp

Adresa
Párnica 64
Párnica 02601

Mobil: +421 915 602 544
Tel. číslo: +421 / 907 816 695 Kontaktná osoba:Zdenka Prílepková

Web: www.minikemp.wbl.sk
Email: zprilepkova@post.sk